کد خبر: 323099
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مرد۴۷ ساله ثروتمندی که در فضای مجازی به اشاعه فحشا دست می زد و فیلم هایی میتذل از خود و زنان را در فضای مجازی انتشار می داد از سوی پلیس آبادان دستگیر شد.


هورنیوز – سرهنگ سید محسن تقی زاده  فرمانده پلیس آبادان گفت: با گزارش هایی مبنی براینکه طی گزارش هایی ازستاد امربه معروف ونهی ازمنکر آبادان درخصوص اینکه مردی در ایستگاه ۹کوی قدس آبادان درشبکه های اجتماعی وفضای مجازی اقدام به پخش فیلم ها وعکس های مبتذل می کند ماموران  با حکم قضایی توانستند از طریق آی پی مرد مرموز را شناسایی کنندو مشخص شداین فرداز طریق فضای مجازی با گرفتن فیلم از مهمانی های مختلط شبانه خلوت با نامحرم استفاده از مشروبات الکلی استفاده از غذاهای حرام را در شبکه های اجتماعی پخش کرده است.

۵۹۸۲۹۲_۳۵۰

در همین راستا با شناسایی خانه متهم و مدارک لازم برای دستگیری وی ماموران با هماهنگی قضایی اکیپی ویژه به خانه متهم عزیمت کردند و متهم رادستگیر کردند و توانستندتجهزات الکترونیکی همچون دو دستگاه لب تاپ دو دستگاه کیس کامپیوتر و نیز دو دستگاه گوشی تلفن همراه و ۱۲شیشه مشروبات الکلی راکشف کنند.

لازم به ذکراست در سیستم های کشف شده تعداد قابل توجهی فیلمهای مستهجن ایرانی نیز به چشم می خورد.

علی که فردی کاملا پولدار و مرفه است  در بازجویی ها اقرار کرد و دلیل کارهایش  را اینگونه توجیه کرد که اکثر فیلم هایی که در شبکه های اجتماعی قرارداده را ازکشورهای خارجی پرکرده و نمی دانسته که این کارها در ایران جرم است.

۵۹۸۲۹۳_۹۶۶

 منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان