کد خبر: 323090
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال ملی – کریمی پاسخ کی روش را داد و البته این سرمربی را به مناظره دعوت کرد.

به گزارش عصر اهواز؛علی کریمی در حمایت از برانکو علیه کیروش موضع گرفت و بعد کیروش هم علیه کریمی.حالا کریمی دوباره جواب کیروش را داده است.او در متنی که منتشر کرده نوشته است: من به آقای کی‌روش می‌گویم حرف برای گفتن زیاد است. کی‌روش هر سوالی دارد مطرح کند و من پاسخ می‌دهم تا فوتبالدوستان همه چیز را بدانند. اصلا به همان برنامه ورزشی مورد علاقه‌اش برویم و مناظره‌ای برگزار کنیم. چون اعتقاد دارم این مصاحبه‌ها شکل خوبی ندارد و بیشتر سوژه‌سازی برای رسانه‌ها می‌کند. شاید این مناظره به اوکمک کند..

ایشان بنده را متهم کرد که شهامت ندارم. کی‌روش که شهامت دارد چرا پای استعفاهایش نایستاده؟ شاید پیشنهاد نداشت. او که شهامت دارد صادقانه بگوید اگر سرمربی پرتغال بود و مثلا با تیم جزایر فارو بازی داشت آیا فدراسیون پرتغال به او اجازه تعطیلی ۲۰ روزه لیگ را می‌داد که برای بازی با هند و مالدیو این کار را کرد.
امروز به این نتیجه رسیدم که کاش رابطه ما همان رابطه شاگرد و استاد باقی می‌ماند و هیچ وقت هم همکار نمی‌شدیم. او گفته که من ناامیدش کردم. این خیلی مهم نیست که من او را ناامید کرده باشم، بلکه امیدوارم کی‌روش، فوتبالدوستان ما را ناامید نکند هر چند معتقدم با گروهی که در آن قرار گرفتیم صعود به جام جهانی روسیه راحت‌تر از سال ۲۰۰۶ است.

 

۲۵۱ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان