کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323005
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

«شکایت شبکه قطری از تلویزیون ایران به دلیل پخش بدون اجازه رقابت‌های یورو ۲۰۱۶» خبری است که از روز گذشته در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و تاکنون پاسخی رسمی را از سوی مسوولان صداوسیما به همراه نداشته است.

به گزارش ایسنا، انتشار این خبر در روزهای اخیر ادامه‌ی پخش مسابقات یورو ۲۰۱۶ را که به مرحله‌ای حساس‌تر رسیده، تاکنون در هاله‌ای از ابهام قرار داده است و علاقمندان فوتبال را با این پرسش جدی مواجه می‌کند که آیا می‌توانند همچنان ادامه‌ی پخش این بازی‌ها را از تلویزیون خودشان شاهد باشند؟

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) هم از روز گذشته با پرسش‌های متعدد کاربران خود درباره پخش مسابقات فوتبال بورور ۲۰۱۶ از تلویزیون مواجه بوده است.

همچنین برخی مخاطبان ایسنا از شهرهای مختلف کشور گزارش کرده‌اند که در شهرستان آنها فوتبال‌های جام ملت‌های اروپا پخش نمی‌شده و به جای آن از شبکه سه مسابقه موتورسواری در حال پخش بوده است!

این مشکل از سوی هموطنانمان به ویژه در شهرهای کوچک‌تر گزارش شده است. طبق گزارش‌های مردمی در برخی شهرها با آنتن معمولی نیز شبکه سه، فوتبال پخش نمی‌کرده است.

اما در پی درخواست‌های مردم برای رسیدگی سریع مسوولان مربوطه برای رفع مشکلات احتمالی و یا توضیح و راهنمایی مناسب، خبرنگار ایسنا این پرسش کاربران خود را از بخش‌های مختلف صداوسیما جویا شد که برخی از این بخش‌ها اعلام پاسخ رسمی را به تاخیر انداختند و برخی دیگر هم اینگونه عنوان کردند که پاسخ به این پرسش به آنها مربوط نمی‌شود!

اختلال در پخش مسابقات فوتبال بورو ۲۰۱۶ در حالی از سوی هموطنانمان گزارش شده که در روزهای گذشته آی‌اسپورت شبکه قطری  Bein مدعی شد که شبکه‌های (Mauretania TV) موریتانی، شبکه سه ایران و شبکه‌های تلویزیونی تونس و الجزایر مسابقات یورور ۲۰۱۶ را بدون اجازه و خرید حق پخش خریداری می‌کنند .این شبکه تلویزیونی قطری شکایت‌نامه‌ای را علیه این شبکه‌ها به فیفا تحویل داده است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان