یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322973
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

وزیر ورزش در جمع خبرنگاران گفت: افشارزاده به دلیل دو شغله بودن از وزارت ورزش رفت اما هنوز در باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل حضور دارد.

به گزارش ایسنا، محمود گودرزی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ورزش استان تهران در سال گذشته بسیار رشد کرد. اعدادی که  ارائه شده خوشبختانه با ۲۷٫۳ درصد بالاترین سهم را در ورزش قهرمانی کشور دارد و بسیار موفق بوده است. در یک سال گذشته اتفاقات خوبی رقم خورد و امیدوارم این استان به جایگاه واقعی خود در حوزه قهرمانی هم برسد.

وی افزود: امروز آماری که استخراج شد نشان می‌دهد ۲۱ درصد مردم ایران به ورزش می‌پردازند و این جای تبریک دارد و تا پایان دولت یازدهم امیدواریم به رشد قابل توجهی در این بخش برسد و از این بابت به مردم و رسانه‌ها تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا افشارزاده در پست مدیریت باشگاه استقلال  می‌ماند یا خیر پاسخ داد: افشارزاده چون دو شغله بود از حوزه وزارت رفت و فعلا در استقلال هست و من از حضور خودم در وزارت ورزش خبر ندارم که در آینده در این سمت باقی خواهم ماند یا خیر.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان