یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322934
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، به گزارش مهر، حجت الاسلام مجید ناصری نژاد پیش از ظهر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه استانداران قبلی و جدید استان خوزستان در سالن استانداری اظهار کرد: تا حدودی گلایه مند هستیم چون در این جلسه بسیار مهم باید معاون اول رئیس جمهور و یا وزیر کشور حضور پیدا می کرد. متأسفانه سفر بزرگان دولت به خوزستان خیلی کم بود و امروز انتظار دیگری از دولت داشتیم.

وی اضافه کرد: واقعا استاندار شدن مسئولیت سنگینی است که بار آن را سکاندار استانداری جدید باید به دوش بکشد.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: در این مدتی که استاندار خوزستان هنوز انتخاب نشده بود با دلهره، استرس و عزم راسخ بر اساس مطالبه مردم خوزستان اصرار بر انتخاب یک استاندار بومی، توانمند، متعهد، باسابقه و پیگیر کار مردم را داشتیم.

ناصری نژاد اضافه کرد: وحدت، همگرایی و همدلی در خوزستان باید حفظ شود،  همه جزو یک خانواده هستیم. خوزستان متشکل از اقوام و طیف های سیاسی مختلف است ولی همه جزو یک خانواده و دارای منافع مشترکی هستیم.

وی ادامه داد: تمامی مسئولان کشوری و استانی باید به این وحدت و همگرایی توجه داشته و از مشارکت همه در امور استان استفاده کنند. یکی از مسائلی که موجب اختلاف می شود، تبعیض است و اگر فقط از عده ای خاص استفاده شده و بقیه را کنار بگذارند قطعا تفرقه ایجاد می شود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به اینکه باید از همه جریانات موافق و مخالف استفاده شود، بیان کرد: همه می دانند که استان خوزستان با چه مشکلاتی مواجه است و بحث بیکاری مهمترین معضلی است که در این وضعیت در مهد اشتغالزایی کشور مایه تأسف و تعجب است.

مشکلات استان زیاد است

ناصری نژاد عنوان کرد: روزانه بالای ۱۰۰ مراجعه جدای از درخواست های تلفنی و مکتوب برای اشتغال داریم ولی متأسفانه با وجود جوانان تحصیلکرده خوزستان اقدام به استفاده از نیروهای غیر بومی می شود.

وی ادامه داد: این نیروهای غیر بومی در سطوح مختلف مدیریت، پیمانکاری، خصوصی، کارمند و حتی کارگری مشاهده شده و برای خوزستان مشکلاتی ایجاد کرده است. مدیرانی که با پروازهای چارتری به خوزستان می آیند فرصت اشتغالزایی را از جوانان با استعداد این استان سلب می کنند.

ناصری نژاد اضافه کرد: گرد و خاک و ریزگردها، مشکلات متعدد زیست محیطی، تنفسی و اجتماعی برای مردم خوزستان ایجاد کرده و مردم بسیاری به خصوص نخبگان در حال مهاجرت از استان هستند. هرچند آمار دقیقی از این مهاجرت ها در دست ندارم ولی آمار روز به روز در حال افزایش است.

وی تصریح کرد: بحث آب یکی دیگر از معضلات خوزستان است و با وجود منابع آبی خوب در این استان ولی مردم مشکل آب شرب و حتی کشاورزی دارند. بسیاری از کشاورزان شاهد ممنوعیت کشت هستند که تنها منبع درآمدی آنهاست و با این وضعیت هنوز هم برای انتقال آب تلاش های بسیاری می شود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: انتقال آب از سرشاخه های خوزستان نه فقط به ضرر این استان بلکه برای کل کشور تبعات منفی بسیاری دارد. خشک کردن تالاب ها و گسترش گرد و غبارها در کشور تنها برای خوزستان بد نیست بلکه استان های دیگر نیز آسیب می بینند.

ناصری نژاد بیان کرد: اگر منابع و ذخایر خوزستان ملی است پس باید به این استان هم یک نگاه ملی داشته باشیم و تمام تلاش خود را برای حفاظت از آنها به کار بگیریم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان