کد خبر: 322909
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در خانه تکواندو از اردوی تیم ملی تکواندوی زنان بازدید به عمل آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تکواندو، کیمیا علیزاده، تنها بانوی المپیکی تکواندوی کشورمان، تمرینات خود را برای حضوری مقتدرانه در بازیهای المپیک ریو ۲۰۱۶ زیر نظر «مهرو کمرانی» در خانه تکواندو پیگیری می‌کند که صبح امروز (چهارشنبه)، «رباب شهریان» معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با حضور در خانه تکواندو از تمرینات نوبت صبح تیم‌ملی کشورمان بازدید بعمل آورد.

معاوت امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در این بازدید، گفت: « تکواندو همیشه باعث افتخارآفرینی برای کاروان ایران بوده است و امیدواریم در این دوره از بازیهای المپیک نیز همینطور باشد. خوشبختانه فدراسیون تکواندو در بخش بانوان همیشه فعالیت‌های منسجمی داشته و در ارتباط با پشتوانه سازی هم عملکرد بسیار خوبی داشته است. تکواندو در گروه بانوان نتایج خوبی را کسب کرده که ماحصل آن کسب یک سهمیه المپیک بود، درست است که تکواندو یک سهمیه المپیک را بدست آورد اما معتقدم این سهمیه بسیار کیفی بوده است. به شما خسته نباشید می‌گویم و بسیار خوشحالم که امروز در کنار شما بودم.»

سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو، مهرو کمرانی و کیمیا علیزاده نیز ضمن قدردانی از حضور شهریان در اردوی تیم ملی تکواندو، دقایقی به صحبت پرداختند.

شهریان در ادامه و در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو در خصوص کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان در بازیهای المپیک ریو گفت: «برای این دوره از بازیهای المپیک، ایران در گروه بانوان موفق به کسب ۹ سهمیه شده‌ است که کیمیا علیزاده یکی از امیدهای اصلی مدال برای کاروان ایران است و ما بسیار امیدواریم که طلسم بی‌مدالی بانوان در بازی های المپیک شکسته شود. به هرحال کیمیا علیزاده چهار مدال تاریخی را در رشته تکواندو به دست آورده که یکی از آن‌ها مدال طلای المپیک نوجوانان نانجینگ بوده است. به طور کل ما به نتایج بانوان در این دوره از بازیها بسیار امیدواریم.»

در این اردوی المپیکی، ندا رستاد (Trainer) و حنانه همتی، هانیه اخلاقی و فاطمه سعیدی به عنوان حریف تمرینی حضور دارند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان