کد خبر: 322846
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کاپیتان تیم ملی فوتبال اسپانیا از هم تیمی هایش خواست تا شکست برابر کرواسی را فراموش کنند و روی بازی‌های بعدی تمرکز کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، تیم ملی فوتبال اسپانیا در جدی ترین محک خود در رقابت های یورو ۲۰۱۶ به مصاف کرواسی رفت و با نتیجه دو بر یک تن سه شکست داد تا نتواند به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند.

اسپانیا در حالی در این دیدار تن به شکست داد که سرخیو راموس یک ضربه پنالتی را از دست داد. کاپیتان لاروخا از شکست تیمش ناراحت است با این حال از بازیکنان خواست تا هر چه زودتر این بازی را فراموش کنند.

او گفت: بازی بسیار عجیبی بود. از همان ابتدا کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم و فرصت های زیادی را هم روی دروازه حریف خلق کردیم. متاسفانه من بهترین فرصت پیروزی را از دست دادم تا بازنده این بازی شویم. نباید از نقاط منفی سخن به میان آورد. مهم این است که توانستیم جواز صعود به دور بعد را به دست آوریم و باید هر چه سریعتر این دیدار را فراموش کنیم.

کاپیتان رئال مادرید ادامه داد: نمی توان گفت که شکست ما در دیدار برابر کرواسی به خاطر کم کاری بود. نهایت تلاش خود را در این دیدار به کار گرفتیم. می توانستیم به راحتی پیروز این دیدار باشیم و به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کنیم اما همچنان که گفتم بازی بسیار عجیبی بود.

او در پایان اظهار کرد: اشتباهات تاثیر گذاری در این دیدار داشتیم و اگر می خواهیم قهرمان شویم باید در دیدارهای بعدی چنین اشتباهاتی نداشته باشیم. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید از همه نظر خوب باشد. ما ناامید نمی شویم و به تلاش‌مان ادامه می دهیم. مهم این است که توانستیم به دور بعد راه پیدا کنیم.

انتهای پیام


 منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان