کد خبر: 322781
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، وی در جریان رقابتهای اخیر رکوردگیری تیم ملی موفق شد با کسب حد نصاب های مورد نظر انجمن به تیم ملی راه یابد.

متقیان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان پیرامون تمرینات این روزهایش گفت: پس از مسابقات جهانی قطر که آبان ماه سال گذشته برگزار شد، تمریناتم را به صورت مستقیم زیر نظر آقای مصطفی بهرامی انجام می دهم و پس از مسابقات قطر، در رقابتهای قهرمانی آسیا و اقیانوسیه شرکت کردم و موفق به کسب دو نشان طلا و رکوردشکنی نیز شدم. در رقابتهای اخیر رکوردگیری تیم ملی نیز توانستم با به دست آوردن حد نصاب های مورد نظر به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کنم.

بانوی ملی پوش تیم دو و میدانی افزود: در حال حاضر فقط بر ماده پرتاب نیزه متمرکز هستم و در پارالمپیک ریو در رقابتهای کلاس F56 حضور می یابم. برای تمرکز بر تمرینات به خرم آباد آمده ام و به صورت مستمر تمریناتم را پیگیری می کنم. خوشبختانه طی ماه‌های اخیر و پس از حضور در مسابقات برون مرزی سال گذشته توانسته ام رکوردم را بهبود ببخشم و  امیدوارم تا فاصله باقیمانده به بازی های پارالمپیک نیز بتوانم مجدد افزایش رکورد داشته باشم.

متقیان خاطر نشان کرد: روز گذشته اردوی ۱۰ روزه ی تیم ملی در رشت پایان یافت و خوشبختانه بسیار خوب برگزار شد و علاوه بر عوض شدن حال و هوای ملی پوشان و تنوعی که در برگزاری اردو بود، توانستیم رکوردهای خوبی نیز به ثبت برسانیم. از ششم تیر ماه نیز به صورت متمرکز اردوهایم برای پارالمپیک ریو در خرم آباد آغاز می شود و تا شهریور ماه ساکن این شهر خواهم بود.

دارنده نشان طلای مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه افزود: پیش از این در پرتاب دیسک هم کار می کردم و از شش ماه گذشته تنها بر پرتاب نیزه متمرکزم و در این ماده نیز دو رقیب اصلی از آلمان و الجزایر دارم. با این حال تمام تلاشم را به کار می گیرم تا در اولین تجربه حضورم در پارالمپیک عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

بانوی ملی پوش تیم دو و میدانی گفت: در حال حاضر تنها بانوی تیم ملی هستم و البته هنوز فرصت دیگری برای افزوده شدن نفرات جدید به تیم ملی هست و ممکن است بانوان دیگری نیز راه پیدا کنند. اینکه فعلا تنها ورزشکار زن تیم ملی هستم این فکر را در من تقویت می کند که باید هر روز قوی تر از روز پیش باشم و برای بهترین بودن تلاش کنم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان