کد خبر: 322776
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی معتقد است پیروزی تیمش برابر اسپانیا معجزه نبود بلکه کیفیت بالای این تیم را نشان می‌دهد.

به گزارش ایسنا، دیدار اسپانیا و کرواسی برتری ۲ بر یک کروات‌ها به پایان رسید تا اسپانیا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود.

آنته کاسیچ بعد از برد درخشان تیمش برابر اسپانیا و صعود به عنوان تیم نخست، در نشست خبری گفت: این پیروزی معجزه نبود  و کیفیت بالای بازیکنان ما و تیم متحد ما را نشان می دهد. به تک تک بازیکنانم تبریک می گویم. آنها فوق العاده ظاهر شدند. این برد و نتیجه را به تمام هواداران کرواسی در داخل و خارج از کشور تقدیم می کنم. به همه هوادارانی که امروز در ورزشگاه کنار ما بودند و کسانی که در کرواسی بازی ها را دنبال می کردند. 

کرواسی در این دیدار لوکا مودریچ و ماریو مانژوکیچ را در اختیار نداشت و در مرحله بعد می تواند از این دو بازیکن که استراحت کردند، برابر حریف بعدی شان استفاده کنند.

سرمربی کروات ها ادامه داد: بازیکنان خوبی در اختیار داریم و فقط محدود به ۱۱ بازیکن نیستیم. در بازی امروز تلاش کردم از بازیکنان دیگری در تیم استفاده کنند و آنها توانستند نشان دهند که کیفیت بالایی دارند.

کاسیچ در پایان گفت: جاه‌طلبی‌های تیم ما پایانی ندارد و می خواهیم برابر هر تیمی که بازی می‌کنیم، با کیفیت بالای بازی خودمان نشان دهیم که چیزی از بقیه تیم ها کم نداریم. انگیزه زیادی برای موفقیت در یورو داریم و می خواهیم در بازی های مان این موضوع را نشان دهیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان