کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322765
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی فوتبال چک در چهارم شدن و حذف از یورو ۲۰۱۶ اظهار کرد این رقابت ها می تواند درس های مهمی برای بازیکنانش در رقابت های مهم پیش‌رو داشته باشد.

به گزارش ایسنا، جمهوری چک در سومین دیدار خود در یورو ۲۰۱۶ ناامیدکننده ظاهر شد و با نتیجه ۲ بر صفر برابر چک شکست خورد.

پاول وربا بعد از شکست تیمش برابر ترکیه گفت: تیم حریف بیشتر از ما گل زد. این تنها ایراد بازی بود. گل اولی که آنها به ثمر رساندند، همه چیز را از بین برد. متاسفانه از توپ به خوبی استفاده نکردیم و در مرکز زمین نیز با مشکل روبرو بودیم. ترکیه در ضدحمله تیم قدرتمندی بود و این موضوع را به خوبی در زمین نشان داد. در نیمه نخست، شانس هایی برای گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در نیمه دوم هم خسته شدیم و مرکز زمین را از دست دادیم. این ترکیه بود که بر بازی مسلط شد. استرسی که در بازی با کرواسی داشتیم، در این دیدار نیز تاثیرگزار بود و همین موضوع باعث شد تا نتوانیم بر بازی مسلط شویم.

وربا در پایان گفت: از اینکه چک به این رقابت ها رسید، خیلی خوشحال شدیم اما اکنون به بدترین شکل حذف شدیم. از این موضوع خیلی خوشحالم که بازیکنان فهمیدند سطح بازی در رده بین المللی با رده باشگاهی تا حد زیادی متفاوت است. برای بازیکنان خوب است که از این بازی ها درس گرفته باشند تا در انتخابی جام جهانی از آن استفاده کنند. امیدوارم همه ما از این رقابت ها درس گرفته باشیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان