کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322656
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


استاندار جدید خوزستان اشتغال جوانان و تعمیق وفاق را دو اولویت مهم کاری خود بیان کرد و گفت: برای اشتغال جوانان و کاهش بیکاری از همه ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.


هورنیوز – غلامرضا شریعتی روز سه شنبه در حاشیه آئین احترام و تجلیل از شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم در آرامستان بهشت آباد اهواز افزود: یکی از این ظرفیت ها برای اشتغال جوانان جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی است که از این حیث خوزستان یکی از مستعدترین مناطق کشور است.

وی تعمیق وفاق بین اقوام مختلف خوزستان را از دیگر اولویت های کاری خود در این مسئولیت عنوان کرد و گفت: برای توسعه استان باید همه دست به دست هم بدهیم تا مشکلات فراروی استان را از میان برداریم.

استاندار جدید خوزستان گفت: همه تلاش ما معطوف به این خواهد بود که بتوانیم گره ای از مشکلات استان و مردم را باز کنیم و برای این کار از همه ظرفتیت های انسانی و طبیعی استان بهره خواهیم گرفت.

استاندار جدید خوزستان همچنین در باره احتمال تغییرات در کادر مدیریتی استان نیز گفت: هنوز شناخت دقیقی از نیروها و مدیران موجود ندارم و نمی توان بدون مطالعه و ارزیابی دقیق نسبت به تغییرات مدیریتی اقدام کرد.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان