یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322632
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


بر اساس اعلام اداره کل هوشناسی خوزستان، از روز سه شنبه تا اوایل وقت فردا گرد و غبار محلی و افزایش دما برای خوزستان پیش بینی می شود.


هورنیوز – در این مدت با ایجاد تغییرات فشار هوای سطح زمین، انتظار وزش بادهای قابل ملاحظه و گاهی برخاستن گرد و غبار محلی در منطقه وجود دارد.

پدیده گرد و غبار از بعداز ظهر پنجشنبه گذشته تا شنبه بیشتر مناطق خوزستان را فرا گرفت و شعاع دید را به ۴۰۰ متر در شادگان و اهواز کاهش داد.

همچنین بر اساس مدل های هواشناسی، در سطح فوقانی جو نیز با تقویت سامانه پرارتفاع جنب جاره ای، دمای هوا از روز چهارشنبه افزایش پیدا می کند.

در شب و روز گذشته امیدیه با ۴۶٫۲ و ایذه با ۲۰٫۳ به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شده است.

بیشترین دمای هوای امروز اهواز به ۴۴ و کمترین فردا صبح به ۲۹ درجه سانتی گراد می رسد.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان