کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322609
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، احمد زارعی ظهر امروز سه شنبه در حاشیه نشست کارگروه کشاورزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر تنها تسهیلات جهاد کشاورزی که به صورت کاملا نقدی در سیستم بانکی وجود دارد امکان ارائه تسهیلات به گلخانه داران شهرستان است.

وی افزود: بنابراین هر فردی که بخواهد به ایجاد گلخانه و یا تغییر گلخانه خود از سنتی به مدرن و صنعتی اقدام کند می تواند از تسهیلات جهاد کشاورزی شهرستان استفاده کند.

مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت: بنابراین متقاضیان این طرح می توانند برای دریافت تسهیلات و آگاهی از روند این کار به مراکز خدماتی و بانک کشاورزی دزفول مراجعه کنند تا ما با کسب اطلاعات آنها به تشکیل پرونده بپردازیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال زراعی جاری نیز فروش ذرت همانند سال گذشته از طریق بورس انجام خواهد شد، عنوان کرد: اعتبار بسیار خوبی برای پرداخت طلب ذرتکاران دزفولی به حساب بانک کشاورزی شهرستان واریز شده است.

مدیر جهاد کشاورزی دزفول یادآور شد: این اعتبار برای پرداخت طلب دو هزار و ۳۰۰ ذرتکاردزفولی است که پس از بررسی نام کشاورزان و شماره حساب آنها پول به حسابشان واریز خواهد شد که قطعا با پرداخت این مبلغ کل مطالبات کشاورزان ذرتکار دزفولی تسویه خواهد شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان