کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322573
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: با دستور وزیر ورزش و جوانان تمام هزینه های درمانی علی سلمانی قهرمان گیلانی بوکس آسیا از طریق اداره کل و هیات پزشکی ورزشی گیلان تامین می شود.

به گزارش ایسنا، مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان گیلان گفت: با دستور دکتر گودرزی تمام هزینه های درمانی علی سلمانی قهرمان گیلانی مشتزنی آسیا از طریق اداره کل و هیات پزشکی ورزشی گیلان تامین می شود. دکتر گودرزی دستور داد تا در صورت نیاز و تشخیص پزشکان  به درمان در پایتخت، هماهنگی های لازم با دو بیمارستان اختر و امام حسین تهران انجام شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

رهنما ادامه داد: به همراه معاونین ، رییس هیات پزشکی ورزشی و جمعی از خیرین ورزش یار ، امروز سه شنبه اول تیرماه با حضور در بیمارستان گیل گلسار و عیادت از این بوکسور گیلانی، مسئولیت پرداخت هزینه های عمل و درمان کامل را متقبل شده و به بیمارستان اعلام می کنیم.

علی سلمانی قهرمان گیلانی مشتزنی آسیا  از ١٧ خرداد به دلیل تصادف  از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شدید شد و برای پرداخت هزینه های عمل از مسئولین و خیرین درخواست کمک کرده بود. وی که تا ماه گذشته در اردوی گزینشی تیم ملی مشتزنی ایران برای شرکت در المپیک ریوی برزیل حضور داشت به دلیل مشکلات مالی و معیشتی این اردو را ترک کرد. سه نشان طلای جوانان و یک نشان برنز مشتزنی بزرگسالان آسیا و چندین دوره قهرمانی رقابت های بین المللی و ملی از مهمترین افتخارات علی سلمانی است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان