کد خبر: 322567
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان می‌گوید همچنان تیمش به دنبال گزینه‌های داخلی و خارجی برای پست دروازه‌بانی است.

علی پورکیانی در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم استقلال خوزستان توضیح داد: در حال حاضر ادویی را در استان البرز برپا کرده ایم و تمریناتمان را به صورت منظم پیگیری می کنیم. از دیروز هم ملی پوشانمان به دلیل لغو اردوی تیم ملی به ما ملحق شدند و می توانیم با تیمی کامل به تمرین بپردازیم.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان همچنین از برگزاری دیداری دوستانه خبر داد و افزود: ساعت ۱۷ فردا(چهارشنبه) در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم مقاومت البرز می رویم و اردویمان را در تاریخ پنج تیر در کرج به اتمام می رسانیم.

وی همچنین از برنامه ریزی باشگاه برای برگزاری بازی های دوستانه بیشتر در آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: هدف گذاری ما برای اردوی سوم، برگزاری بازی های دوستانه با کیفیت است. بازیکنان بعد از بازگشت به اهواز روزهای ششم و هفتم تیر استراحت می کنند و از هشتم وارد تمرینات مرحله دوم در زمین اختصاصی خودمان خواهند شد. همچنین ثبت قراردادهای بازیکنان را در این مدت باید داشته باشیم.

پورکیانی درباره مرحله سوم اردوی استقلال اهواز نیز توضیح داد: ۱۸ تیر عازم تهران می شویم و همانطور که گفتم این اردو را برای برگزاری بازی های تدارکاتی در نظر گرفته ایم.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه نیز به ایسنا گفت: برای پست دروازه بانی به دنبال یک گلر خوب از بین گزینه های ایرانی و خارجی هستیم اما هنوز به نتیجه نرسیده ایم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان