کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322525
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

وکیل ماریا شاراپووا اخیرا از سوی فدراسیون جهانی تنیس تا سال ۲۰۱۸ محروم شد اما او تاکید کرد «کرگ ریدی» باید از تنیسور روس عذرخواهی کند.

به گزارش ایسنا به نقل از یورو اسپرت، ماریا شاراپووا اعلام کرده بود دوپینگ غیرعمد داشته و این مساله را در دادگاه اثبات کرده است. بنابراین محرومیت دو ساله او عادلانه نبوده است.

البته او در مسابقات اپن استرالیا ملدونیزم مصرف کرده بود. وکیل شاراپووا با توجه به صحبت‌های اخیر رییس وادا درباره شاراپووا اعلام کرده است رییس وادا باید از شاراپووا عذرخواهی کند. شاراپووا در حال حاضر به دادگاه عالی ورزش اعتراض کرده است و ۱۸ جولای این دادگاه درباره او تصمیم‌گیری می‌کند.

ریدی رییس آژانس ضددوپینگ در این‌باره گفت: فکر می‌کنم با توجه به بودجه ۳۰ میلیون دلاری وادا در یک سال فکر می‌کنم خیلی خوب کار می‌کنیم و موفقیت‌های خوبی داریم. آنچه درباره خانم شاراپووا برایم رضایت‌بخش است، این بود که او می‌تواند در یک سال بیش از بودجه وادا درآمد کسب کند.

جان هاگرتی، وکیل شاراپووا اعلام کرده است ریدی غیرحرفه‌ای عمل کرد. او در این باره گفت: مسئولان قضایی نباید به درآمد ورزشکاران کاری داشته باشند. آقای ریدی باید از شاراپووا عذرخواهی کند؛ در غیر این صورت هواداران تصور می‌کنند که وادا بر اساس رنکینگ و درآمد ورزشکاران درباره آنها قضاوت می‌کند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان