کد خبر: 322491
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مدیرکل راه و شهر سازی خوزستان گفت: با تلاش های صورت گرفته، ۴۰۰ واحد از پروژه دو هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز تا پایان سال واگذار می شوند.


هورنیوز – منوچهر رحمانی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در پروژه دو هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز اظهار کرد: این پروژه می تواند نمونه ای از همکاری و هم افزایی مناسب دستگاه های مرتبط برای به ثمر نشستن تلاشها به شکلی شایسته و در خور باشد.

وی افزود: به موازات پیشرفت فیزیکی پروژه و واحد های مسکونی پروژه ها و امکانات خدماتی نیز در حال انجام است.

رحمانی با اشاره به محوطه سازی، آبرسانی و نصب کنتور های برق و گاز بیان کرد: در مرحله دوم واگذاری منازل مسکونی، ۴۰۰ واحد دیگر در حال آماده سازی هستند که امیدواریم تا پایان سال نیمی از واحد های این پروژه واگذار شوند.

مدیرکل راه و شهر سازی خوزستان اظهار کرد: اختصاص به موقع تسهیلات بانکی در تسریع عملیات اجرایی این پروژه نقش به سزایی دارد.

پروژه دو هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز در قالب ۱۰۰ بلوک ۲۰ واحدی دو و سه خوابه در بلوار شهید هاشمی کوی نبوت اهواز در دست اجراست.

این پروژه در قالب ۱۰۰ بلوک شش طبقه(پنج طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگ) خواهد بود که در هر طبقه چهار واحد طراحی شده و با بهره گیری از تسهیلات مسکن مهر برای کارکنان شرکت نفت در اهواز قابل دریافت است.

این مجموعه دارای مسجد، مدرسه و مرکز خرید نیز خواهد بود.

در فاز نخست پروژه مسکن مهر نفت اهواز ۴۰۰ واحد از مجموع دو هزار واحد اسفندماه سال ۹۴ با حضور مسئولان وزارت راه و شهر سازی، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شماری از مسئولان دستگاه های اجرایی استان خوزستان و اهواز واگذار شد.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان