کد خبر: 322476
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

منوچهر رحمانی در گفتگو با مهر با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در پروژه دو هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز اظهار کرد: این پروژه می تواند نمونه ای از همکاری و هم افزایی مناسب دستگاه های مرتبط برای به ثمر نشستن تلاشها به شکلی شایسته و در خور باشد.

وی افزود: به موازات پیشرفت فیزیکی پروژه و واحد های مسکونی پروژه ها و امکانات خدماتی نیز در حال انجام است.

رحمانی با اشاره به محوطه سازی، آبرسانی و نصب کنتور های برق و گاز بیان کرد: در مرحله دوم واگذاری منازل مسکونی، ۴۰۰ واحد دیگر در حال آماده سازی هستند که امیدواریم تا پایان سال نیمی از واحد های این پروژه واگذار شوند.

مدیرکل راه و شهر سازی خوزستان اظهار کرد: اختصاص به موقع تسهیلات بانکی در تسریع عملیات اجرایی این پروژه نقش به سزایی دارد.

به گزارش مهر، پروژه دو هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز در قالب ۱۰۰ بلوک ۲۰ واحدی دو و سه خوابه در بلوار شهید هاشمی کوی نبوت اهواز در دست اجراست.

این پروژه در قالب ۱۰۰ بلوک شش طبقه(پنج طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگ) خواهد بود که در هر طبقه چهار واحد طراحی شده و با بهره گیری از تسهیلات مسکن مهر برای کارکنان شرکت نفت در اهواز قابل دریافت است.

این مجموعه دارای مسجد، مدرسه و مرکز خرید نیز خواهد بود.

در فاز نخست پروژه مسکن مهر نفت اهواز ۴۰۰ واحد از مجموع دو هزار واحد اسفندماه سال ۹۴ با حضور مسئولان وزارت راه و شهر سازی، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شماری از مسئولان دستگاه های اجرایی استان خوزستان و اهواز واگذار شد.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان