کد خبر: 322474
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تیم‎ ملی تکواندوی بزرگسالان برای برگزاری اردویی چهار روزه به اهواز سفر می‎کند.

حسن محمدزاده، دبیر هیات تکواندوی استان خوزستان در گفتوگو با ایسنا، با اعلام این خبر عنوان کرد: بلیت تمام اعضای تیمملی رزرو شده است و این نفرات سهشنبه (هشتم تیرماه) وارد اهواز خواهند شد و تا جمعه (یازدهم تیرماه) اردویی چهار روزه را در این شهر برپا خواهند کرد.

وی در ادامه با اشاره به اعضای تیمملی جهت حضور در اردوی اهواز گفت: سه تکواندوکار ثابت المپیک به نامهای فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی به همراه نفرات ذخیره یعنی آرمین هادیپور، امیر عمیدی و مسعود حجیزواره جهت این اردو به اهواز خواهند آمد؛ ضمن اینکه غلام‌حسین ذوالقدر (مدیرفنی تیمهای ملی تکواندو)، بیژن مقانلو (سرمربی)، مهدی بیباک و مهرداد یوسفی (مربیان تیم) و سعید مطورینژاد (پزشک)، ملیپوشان را در این اردو همراهی خواهند کرد.

دبیر هیات تکواندو خوزستان خاطر نشان کرد: برنامهریزی کردهایم که طی این چهار روز، تکواندوکاران ردههای سنی مختلف استان را نیز دعوت کنیم تا در کنار ملیپوشان تمرین کنند. همچنین مربیانی که در سطح استان در زمینه قهرمانی فعالیت فنی میکنند را فراخواندهایم تا در کنار کادر فنی تیمملی تجربهاندوزی کنند.

وی بالا بردن سطح فنی تکواندوی خوزستان را هدف از دعوت تیمملی به استان عنوان کرد و افزود: ورزشکاران هر استان طبیعتاً علاقه‌مند هستند که ورزشکاران المپیکی و قهرمان را از نزدیک ببینند؛ ما نیز این فرصت را مغتنم شمردیم و با دعوت از تیمملی سعی کردیم گامی در جهت پیشرفت تکواندوکاران استان برداریم تا ورزشکاران خوزستان بتوانند با پا زدن در کنار ملیپوشان، سطح فنی خود را ارتقا دهند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی تکواندو خود را برای حضور قدرتمند در رقابتهای المپیک ریو آماده میکند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان