کد خبر: 322356
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش‎سوزی در بازارچه کیان خبر داد.امیر نجفی در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: این حادثه در ساعت ۱۳:۳۶ دقیقه روز دوشنبه، ۳۱ خرداد به سامانه ۱۲۵ این سازمان اطلاع داده شد.


وی با اشاره محل دقیق این حادثه گفت: حریق در انتهای منطقه کیان نبش خیابان تکش رخ داد که پس از اطلاع رسانی، ۴ دستگاه خودروی امداد و نجات و اطفا حریق در محل حاضر و عملیات مهار آتش را آغاز کردند.


مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز این آتش‎سوزی را گسترده توصیف کرد و افزود: وزش باد شدید در این ساعت، خطر سرایت آتش را به مکان‎های همجوار افزایش داده بود.


وی خاطرنشان کرد: در این حادثه، ماموران از دو جبهه برای مهار آتش وارد عمل شده و حریق را در کوتاه‎ترین زمان و با کمترین خسارت کنترل کردند.


نجفی با اشاره خسارات این آتش‎سوزی تصریح کرد: در این حادثه یک غرفه کاملا در آتش سوخت و به دو مغازه همجوار نیز آسیب‎هایی از نوع دودزدگی وارد شد.


وی در خصوص علت این حادثه نیز گفت: کارشناسان سازمان، علت این آتش‎سوزی را جوشکاری غیرایمن در محل تشخیص دادند.


مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۴:۰۰ به صورت کامل مهار شد و خوشبختانه به کسی آسیب جانی وارد نشد.


انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان