کد خبر: 322291
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، عبدالنبی سواعدی ظهر امروز دوشنبه در نشستی در اداره کل فنی و حرفه ای استان اظهار کرد: اهمیت موضوع امنیت در فضای اینترنتی و مجازی، از طریق ایجاد ارتباط و تعامل دوطرفه با پلیس فتا می تواند در افـزایش مشـارکت های اجتماعی موثر بوده و کاهش تخلفات رابه همراه داشته باشد.

وی با اشاره به لزوم برگزاری دوره آموزشی آسیب‌های اجتماعی و شناسایی خطرات فضای مجازی برای کارکنان و کارآموزان توسط پلیس فتا گفت: از آنجایی که تمام برنامه های آموزشی درحرفه های مختلف ارتباط مستقیم با اینترنت دارد، نیاز به آشنایی متولیان و کاربران به امنیت شبکه احساس می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان عنوان کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی این آمادگی وجود دارد تا تمامی واحدها و مراکز آموزشی با همکاری دوجانبه نسبت به آگاه سازی مردم نقش مهمی ایفا کنند.

سواعدی ادامه داد: انتشار اطلاعات محرمانه در شبکه‌های اجتماعی به منزله افشای اطلاعات است و در همین راستا این اداره کل برای آشناسازی با مضرات فضای مجازی دوره آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با همکاری پلیس فتا اجرا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: کارکنان فنی و حرفه ای نیروی فنی، ماهری باتجربه ای هستند که می توانند یاور بسیار خوبی برای تحقق اهداف پلیس فتا باشند.

سواعدی همچنین خاطرنشان کرد: مرکز تربیت مربی و مهارت های پیشرفته خوارزمی اهواز ظرفیت های بسیار خوبی برای ارتقای مهارت نیروی پلیس فتا دارد که می توان برنامه آموزشی متناسب با نیاز برنامه ریزی و اجرا کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان