یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322235
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – استقلالی شدن آرش افشین بی ارتباط با حضور بختیار رحمانی در این تیم نیست.

به گزارش عصر اهواز؛ آرش افشین بازیکن فصل گذشته ملوان انزلی سرانجام عصر امروز با باشگاه استقلال قرارداد دو ساله امضا کرد. این مهاجم رابطه بسیار نزدیکی با بختیار رحمانی دارد و برای انتخاب تیم آینده خود، با بختیار مشورت کرده بود. اتفاقا نکته جالب اینجاست که او از بختیار حرف شنوی زیادی دارد.
بختیار رحمانی روز یکشنبه در گفت و گو با عصر اهواز درباره این موضوع گفت: «آرش افشین به من می گوید برای انتخاب تیم بعدی ام هر چه تو بگویی گوش می کنم. چون یک بار از فولاد رفت سپاهان. خب آن موقع آرش بازیکن خوبی بود، ولی سپاهان تیم بزرگی است و نباید آن زمان آرش به این تیم می رفت. رفت و بعد هم برگشت که با فولاد قهرمان شدیم. آن موقع من گفته بودم که نرود. از آن زمان، می گوید بختیار هر چه تو بگویی گوش می کنم.»


۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان