یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 322144
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


از زحمات دلسوزانه جناب آقای دکتر مقتدایی استاندار سابق خوزستان صمیمانه تشکر و قدر دانی می نمایم.


با سلام و احترام

انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان استاندار و عالی ترین مقام دولت تدبیر و امید در استان ولایت مدار خوزستان را به شما و مردم غیور و شهیدپرور این استان صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

 

استان خوزستان از دیرباز تا کنون مهد پرورش بزرگمردانی بود که خدمات بی شائبه و بی بدیلی به اسلام و ایران عزیز در مبارزه با استکبار و استعمار و رشد و تعالی فرهنگ و عرفان اسلامی داشته و در طول هشت سال دفاع مقدس نیز با تقدیم هزاران شهید و جانباز و آزاده سرافراز دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده است. لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز با سابقه مدیریتی درخشان بعنوان سکاندار استان، حق مسلم مردم ولایتمدار و با فرهنگ خوزستانی است و انشاءالله با تعهد و کارآمدی جنابعالی و تکیه بر سوابق و تجاری که در طول سال های پرافتخار خدمت به ملت شریف ایران کسب نموده اید، شاهد پیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه این استان خواهیم بود.

 

اینجانب بعنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر اهواز، ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که به حق از نیروهای ارزشی و ولایی و از ذخایر و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشید، برای جنابعالی عزت سربلندی، سلامتی و توفیق روز افزون در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت عزیز ایران اسلامی خصوصا مردم شریف استان خوزستان همانطور که تا کنون در تمامی مسئولیت های محموله داشته اید، از در گاه خداوند متعال مسالت می نماییم . همچنین از زحمات دلسوزانه جناب آقای دکتر مقتدایی استاندار سابق خوزستان صمیمانه تشکر و قدر دانی می نمایم .

 

 والعاقبه للمتقین

دکتر مریم ابریشم کار سخنگوی شورای اسلامی شهر اهوازمنبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان