کد خبر: 322119
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر تیم‌های ملی والیبال عملکرد ایران در هفته نخست لیگ جهانی را راضی‌کننده دانست.

امیرحسین منظمی در گفت‌ و گو با ایسنا، درباره عملکرد تیم ایران در هفته نخست لیگ جهانی، اظهار کرد: بعد از کسب سهمیه المپیک در ژاپن در بازی اول لیگ جهانی برابر برزیل به خاطر مسافت زیاد، بچه‌ها خسته بودند که پرواز طولانی هم سبب خستگی بیشتر بازیکن‌ها شده بود و نتوانستند بازی دلخواه را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: دیدار دوم برابر آمریکا به نسبت شرایط بهتر شد و بازی قابل قبولی داشتیم. بدشانس بودیم و متأسفانه در امتیازهای پایانی ست چهارم با اینکه جلو بودیم اما خوب عمل نکردیم و اگر کار به ست پنجم می‌کشید می‌توانستیم برنده از میدان خارج شویم.

منظمی با اشاره به برتری ۳ بر ۲ ایران برابر آرژانتین در مصاف سوم، تصریح کرد: دو ست اول بچه‌ها عالی کار کردند و اگر در گیم سوم چند اشتباه فردی نداشتیم بازی را ۳ بر صفر می‌بردیم اما کار به ست پنجم کشید که تجربه خیلی به تیم ما کمک کرد و به پیروزی رسیدیم، خیلی به این برد نیاز داشتیم.

مدیر تیم‌های ملی والیبال تأکید کرد: با توجه به شرایط و خستگی بچه‌ها و پروازهای طولانی از عملکرد تیم ملی راضی هستیم و بدون شک در هفته دوم نیز بازی‌های قابل قبولی از تیم ایران خواهیم دید.

وی درباره برتری ایران برابر تیم ولاسکو گفت: چون دور قبل به آرژانتین ۳ بر صفر باخته بودیم، بچه‌ها دوست داشتند که آن ناکامی را برابر مربی سابق خودشان جبران کنند و انگیزه زیادی داشتند که خوشبختانه به هدفشان نیز رسیدند.

منظمی در پایان گفت: نخستین بازی هفته دوم گروه ما که در صربستان برگزار می‌شود برابر بلغارستان است و به کسب برتری خوشبین هستیم و امیدواریم با یک استارت خوب، روند رو به رشد را ادامه دهیم.


انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان