کد خبر: 322068
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: با تلاش همه بازیکنان و کادر فنی قهرمان تورنمنت چین شدیم.

به گزارش ایسنا، محمد حسن‌زاده پس از قهرمانی تیم ملی بسکتبال ایران در تورنمنت اطلس چین درباره دیدار برابر لیتوانی اظهار کرد: بازی بسیار سختی داشتیم که خدا را شکر با همت بازیکنان در آن به پیروزی رسیدیم و قهرمان شدیم. ما یک بار دیگر نیز با این تیم بازی کرده بودیم و در آن مسابقه اختلاف کمتر بود چرا که یک سری اشتباهات داشتیم و تمرکزمان در برخی از لحظه‌ها از دست رفت اما در این دیدار همه بازیکنان یکدل بودند تا مزد زحمات‌مان را بگیریم. ما یک ماه در اردو و سفر بودیم و همه بچه‌ها تلاش کردند که در این دیدار برنده شویم و به قهرمانی برسیم.

 

ملی‌پوش پست ۴ ایران در پاسخ به این سوال که چه شد در این دیدار عملکرد درخشان‌تری نسبت به بازی‌های قبل داشت گفت: اگر بازی من خوب بوده مدیون کار هم‌تیمی‌هایم هستم. ما در مجموع ۱۲ بازی داریم که باید هر لحظه آماده باشیم و برای انجام وظایف وارد میدان شویم. این برد و این نتیجه حاصل کار کل تیم بود و من همیشه می‌‌خواهم به تیمم کمک کنم. مهم این است که ایران برنده باشد نه اینکه من بدرخشم.

 

او درباره دلیل اختلاف ایجاد شده با لیتوانی در دیدار فینال بیان کرد: در بازی اول شناختی از این تیم نداشتیم و به همین دلیل اختلاف کم بود اما برای این بازی کادر فنی به خوبی حریف را آنالیز  کرده بود و برنامه‌های زیادی به ما داد. ما به طور کامل شوت‌زن‌های لیتوانی را کنترل کردیم و در یک نمایش خیلی خوب توانستیم برنده این بازی شویم. خدا را شکر که تمرین‌هایمان جواب داد و توانستیم با پیروزی در این مسابقه قهرمان تورنمنت شویم.

 

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان