کد خبر: 322008
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی فرانسه از صعود تیمش به عنوان تیم نخست به مرحله حذفی یورو ۲۰۱۶ ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایسنا، دیدار فرانسه و سوئیس با تساوی بدون گل به پایان رسید تا فرانسه با ۷ امتیاز به عنوان تیم نخست و سوئیس با ۵ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شوند.

بعد از پایان این دیدار دیدیه دشان سرمربی فرانسه در نشست خبری خود گفت: مهم بود که بتوانیم به عنوان تیم نخست از گروه خود صعود کنیم که توانستیم به اولین هدف خود در این رقابت ها دست یافتیم.

این مربی در انتقاد از عملکرد فرانسه گفت: کور نیستم. به خوبی می بینم که باید بهتر از این باشیم و توانایی این را داریم که نمایش بهتری از خود ارائه کنیم. با این حال یک رقابت دیگر برای ما به زودی شروع می شود. از یکشنبه این رقابت ها شروع خواهد شد و زمان کافی داریم که بتوانیم در تمرینات عملکرد تیم را ارتقا ببخشیم. در این دیدار سوئیس توانست بازی خوبی ارائه کند ولی این تیم من بود که توانست فرصت های بهتری را برای گلزنی ایجاد کند. با کمی شانس و تمرکز بیشتر می توانستیم این دیدار را با برد به پایان برسانیم. با این حال برای اینتکه تیم بهتری شویم باید از نظر دفاعی خیلی بهتر شویم و بازی بهتری نشان دهیم.

او در ادامه گفت: دروازه بان سوئیس بهترین بازیکن میدان شد و این نشان می دهد که تیم من بهتر بازی کرد  و برتر بود.  یک زمانی می گفتند که فرانسه از نظر دفاعی مشکل دارد ولی الان شرایط تیم ما خیلی بهتر شده است و در مرحله گروهی یک بار دروازه ما باز شد که از روی نقطه پنالتی بود و این مشکل را برطرف کردیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان