کد خبر: 321961
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

آلبانی توانست با یک گل رومانی را شکست دهد تا اولین برد این تیم در جام پانزدهم به ثمر برسد.

به گزارش ایسنا، دو تیم رومانی و آلبانی در سومین دیدار خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ برابر هم به میدان رفتند که  این دیدار با برتری یک بر صفر آلبانی به پایان رسید.

بازی را تیم زردپوش رومانی بهتر شروع کردند و استانچیو خیلی زود می توانست رومانی را در دقیقه ۳ جلو بیندازد که موفق نبود و فرصت او از دست رفت. آلبانی که برای داشتن کورسویی برای صعود از گروه به ۳ امتیاز این دیدار نیاز داشت، رو به جلو حرکت کرد.  برای اولین بار در این جام ده بیاسی سرمربی آلبانی کنار زمین قرار نداشت و خیلی آرام روی نیمکت قرار داشت.

با این حال باز هم این استانچیو بود که در دقیقه ۸ موقعیت گلزنی از دست داد و نتوانست رومانی را پیش بیندازد. 

آلیبس در دقیقه ۱۴ اولین موقعیت جدی آلبانی را از دست نداد و نتوانست از غفلت مداقعان رومانی استفاده کند. در ادامه باز هم دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند. با توجه به اینکه مساوی به سود هیچ تیمی نخواهد بود، هر دو تیم برای زدن گل برنامه داشتند ولی به هدف خود نرسیدند.

در نهایت در اواخر نیمه نخست آلبانی توانس دروازه رومانی را باز کند. سانتری که در دقیقه ۴۲ روی درواذزه رومانی ارسال شد با خروج ناموفق و اشتباه دروازه بان تیم زردپوش و هوشیاری سادیکو همراه بود تا ضربه سر سادیکو دروازه رومانی را باز کند. به این ترتیب  آرماندو سادیکو مهاحم تیم وادوز لیختن اشتاین موفق شد در دقیقه ۴۳ بازی، اولین گل آلبانی در تاریخ یورو را به ثمر رساند تا نام خود را جاودانه کند و نیمه نخست با برتری یک بر صفر آلبانی به پایان برسد.

در نیمه دوم دفاع متراکم آلبانیایی ها این اجازه را به بازیکنان رومانی نداد تا به دروزاه این تیم نزدیک شود. ورود تورخه به زمین برای رومانی باعث شد تا این تیم در خط حمله چند فرصت گلزنی ایجاد کند و سراپا حمله شود. او در دقیقه ۶۱ یک موقعیت خوب را نیز از دست داد تا ورود او نیز نتواند رومانی را به گل برساند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان