یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321856
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

احسان قائم مقامی در رقابت‌های شطرنج بلیتس اوراسیا در جایگاه پنجاه و نهم ایستاد و این نتیجه در حالی رقم خورد که او در رنکینگ ابتدایی در جایگاه چهل و یکم بود.

به گزارش ایسنا جام شطرنج بلیتس(برق آسا) اوراسیا ۲۰۱۶ موسوم به جام ریاست جمهوری قزاقستان طی دو روز به میزبانی آلماتی برگزار شد.

۱۰۵ شطرنج‌باز از ۲۸ کشور جهان در این رقابت‌ها شرکت کردند. از ایران نیز استاد بزرگ احسان قائم مقامی با ریتینگ  ۲۵۶۹  در این مسابقات حضور داشت.

تنها نماینده ایران با کسب ۱۱ امتیاز در رده پنجاه و نهم رده بندی قرار گرفت. او که در رنکینگ ابتدایی مسابقات در جایگاه چهل و یکم بود به ۹ پیروزی و ۴ تساوی رسید و در ۹ دور متحمل شکست شد.

در پایان ۲۲ دور این رقابت‌ها ، فرخ امانتف تاجیکستانی با کسب ۱۶ امتیاز قهرمان شد ، یان نپومیانشچی هم امتیاز با او در جایگاه دوم قرار گرفت.

مجموع جوایز این مسابقه بزرگ ۱۰۰ هزار دلار بود که ۳۰ هزار دلار آن به نفر نخست تعلق گرفت.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان