کد خبر: 321797
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سیاست > مجلس – عضو جامعه اسلامی مهندسین با تاکید براینکه اصولگرایان هنوز وارد موضوع مصادیق کاندیداها نشده‌اند، خاطرنشان کرد: باید ماه‌ها روی مکانیزم انتخاب کاندیداهای ریاست جمهوری بحث کنیم.

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با عصر اهواز، درباره ورود اصولگرایان به موضوع کاندیداهای این جریان برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ اظهار کرد: ابتدا باید ماه‌ها روی مکانیزم انتخاب کاندیداها بحث کنیم، پس از آن وارد مصادیق شویم.

وی اظهارات کمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره بررسی کاندیداهای اصولگرایان برای رقابت با روحانی را تایید نکرد و مصادیقی همچون باهنر که در رسانه ها مطرح می شود را صحیح ندانست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ورود به موضوع انتخابات را زودهنگام خواند و گفت: قانون انتخابات ما مثل قانون انتخابات آمریکا نیست که از ماه ها قبل جامعه را درگیر کند، انتخابات درون حزبی برگزار شود و در نهایت تنها دو کاندیدا وارد رقابت نهایی شوند. در کشور ما تبلیغات برای انتخابات تنها دو هفته است.

فولادگر ادامه داد: البته اشکالی ندارد که تشکل های سیاسی بحث را زودتر شروع کنند.

وی احتمال حمایت اصولگرایان از حسن روحانی را رد کرد و گفت: در انتخابات قبلی هم روحانی به عنوان یک اصولگرا کاندیدا نشد، او نماینده جریان اعتدال بود و اصلاح طلبان هم از او حمایت کردند.

۲۱۶۲۱۳منبع: خبرآنلاین
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان