کد خبر: 321793
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: در این برهه حساس باید قومیت های مختلف را به میدان آورد و با ایجاد و تقویت وحدت آنها را در پیشرفت اقتصاد کشور سهیم کرد.


هورنیوز – مجید ناصری نژاد روز یکشنبه در نطق میان دستور جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید مداوم رهبر معظم انقلاب و علمای اسلام بر وحدت، افزود: هرچه شرایط سخت تر و مشکلات بیشتر شود نیاز به وحدت بیشتر می شود لذا همه باید متحد و یکدل حول محور ولایت مطلقه فقیه باشیم و به این ریسمان محکم الهی چنگ زده و ذره ای از آن جدا نشویم.

ناصری نژاد با بیان اینکه قوم عرب ایرانی یکی از قومیت های اصیل این مرز و بوم است که همیشه مرزبانی امین و نگهبانی شجاع و ایثارگر در حفظ مرزهای کشور و دفاع از ایران بوده است، افزود: این قوم، شجاعانه در زمان های مختلف ایستادگی کرده و در دوران های مختلف وفاداری و عشق خود به وطن را به اثبات رسانده و همواره از کشور با فدا کردن جان، مال و عزیزان خود دفاع کرده است.
وی با یادآوری اینکه این قوم سرافراز در دوران دفاع مقدس با تقدیم ۱۲هزار شهید از مجموع ۱۶ هزار شهید استان خوزستان مقاومت و ایستادگی کم نظیری از خود نشان داده و باعث شکست دشمنان شده است به ایثار گری ها و رشادت های آنها در دوران بعد از دفاع مقدس نیز اشاره کرد.

این نماینده مجلس افزود: تا کنون و تا همیشه عرب های ایران مدافع حریم اهل بیت(ع)، عاشق روحانیت و مطیع مقام رهبر معظم انقلاب بوده اند و خواهند بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: به رغم مشکلات متعدد، بی مهری ها، تبعیض ها، کمبود امکانات، بیکاری و فقر ناشی از آن و به رغم اینکه جوانان و تحصیل کردگان ما از فرصت های شغلی محروم هستند و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود و شرکت های بزرگ نفت، فولاد، پتروشیمی و نیشکر جلوی چشمان ما و در زمین های ما فعالیت کرده لکن از نیروهای غیر بومی استفاده می کنند و سهم جوانان ما در پایین ترین حد است، ذره ای از اعتقادات خود عقب نشینی نخواهیم کرد.

ناصری نژاد افزود: به رغم اینکه از مدیریت های مختلف کمترین سهم را داریم و با تهمت های غیرواقعی معارضین و عناصر مرموز ضدانقلاب، جوانان انقلابی و توانمند و با تحصیلات عالیه ما کنار زده می شوند، ذره ای از عشق ما به ولایت و رهبری کاسته نخواهد شد لیکن از بزرگان نظام و مسئولان دولت مصرانه خواستاریم که به این مسائل به طور ویژه رسیدگی کنند و نگذارند حق مردم پایمال شده و در حق جوانان عرب تبعیض اعمال شود.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان