یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321712
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


با شدت گرفتن درگیری ها در سوریه و به عقب نشاندن گروههای تروریستی تکفیری در استان حلب، شاهد عملیات های گسترده نیروهای جبهه مقاومت در این کشور هستیم.


هورنیوز – در ده روز گذشته خبر شهادت پنج مدافع حرم ایرانی بار دیگر شجره غرورانگیز “شهادت” در کشورمان را آبیاری کرد.

در ادامه گزارش مشخصات و تصاویر این پنج شهید مدافع حرم را می بینید:

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۲-۰۳-۱۸

شهید عباس دانشگر

مدافع حرم اهل بیت “عباس دانشگر” که داوطلبانه برای دفاع از حرم‌های مطهر به سوریه اعزام شده بود روز گذشته جمعه ۲۱ خردادماه در درگیری با نیروهای تروریستی تکفیری در منطقه خلسه خان‌طومان به شهادت رسید.

شهید دانشگر اهل سمنان و متولد سال ۷۲ بود و در دانشگاه تربیت افسری پاسداری امام حسین(ع) مشغول به تحصیل بود.

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۲-۰۳-۴۴

شهید احمد مکیان

“احمد مکیان” از مدافعان حرم ایرانی لشکر افغانستانی فاطمیون نیز روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه در سوریه به شهادت رسید. وی متولد سال ۱۳۷۴ و از حافظین ۲۳ جزء از قرآن کریم بود؛ که توسط نیروهای تکفیری تروریستی به جمع شهدای مدافع حرم پیوست. شهید مکیان اصالتا اهل آبادان و ساکن شهر قم بود و مدتی در بخش فرهنگی مسجد مقدس جمکران فعالیت می‌کرد.

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۲-۰۴-۱۹

شهید مهدی نظری

ستوان دوم پاسدار شهید مهدی نظری از رزمندگان لشکر عملیاتی هفت ولیعصر(عج) سپاه خوزستان به عنوان پنجمین شهید مدافع حرم از اندیمشک به کاروان یاران شهیدش پیوست.

این شهید بزرگوار متولد سال ۱۳۶۲ است که در راه دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) و مبارزه با گروه‌های تکفیری در سوریه، به دیدار معبود شتافته و آسمانی شد.

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۲-۰۴-۴۷

شهید سید علی منصوری

سید علی منصوری یکی از یادگاران دفاع مقدس که عمری را برای دفاع از آرمان­ های انقلاب اسلامی در کوه­ های سربه فلک کشیده کردستان به مبارزه با ایادی استکبار گذرانده بود سه ­شنبه گذشته در منطقه کفر حمره در نزدیکی خان طومان سوریه در راه دفاع از حرم عقیله ­بنی­ هاشم به شهادت رسید.

شهید منصوری از مصدومین حادثه منا در مناسک حج سال گذشته بود.

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۲-۰۵-۱۸

شهید حسینعلی پورابراهیمی درگاه

«حسینعلی پورابراهیمی‌درگاه» رزمنده بسیجی از شهرستان آستانه اشرفیه به جمع شهدای مدافع حرم گیلان پیوست.

شهید پورابراهیمی‌درگاه در حین عملیات مستشاری در سوریه به دست تروریست‌های تکفیری به فیض شهادت نائل آمده است.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان