یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321701
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

هولیگان‌های کرواسی قصد دارند در دیدار بعدش‌شان نیز در ورزشگاه آشوب به راه بیندازند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، هولیگان‌های کرواسی برنامه بعدی خود را برای به هم ریختن فضای ورزشگاه از طریق فیس بوک اعلام کردند. کرواسی در آخرین دیدار مرحله گروهی سه شنبه به مصاف اسپانیا می رود.


تورسیدا اسپلیت، ۱۹۵۰ هواداران آشوب‌گر کروات در دیدار برابر چک مواد آتش‌زا به زمین انداختند و باعث شدند بازی برای دقایقی متوقف شود. آن‌ها روز گذشته پس از این اتفاق در فیس بوک نوشتند: «برای بازی بعدی برنامه دیگری ریختیم.»


آشوب‌گران پیش از دیدار برابر چک نیز اعلام کرده بودند در ورزشگاه می خواهند جنجال بیافرینند. به همین خاطر فدراسیون فوتبال کرواسی با پلیس این کشور و همچنین پلیس فرانسه و مقامات یوفا تماس گرفت و این موضوع را با آن‌ها در میان گذاشت.


کرواسی به احتمال فراوان  با محرومیت و جریمه یوفا روبرو می‌شود. اگر دوباره این اتفاق تکرار شود، شود ممکن است کرواسی از یورو اخراج شود.


انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان