یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321643
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی آرژانتین گفت: تیم ما در امتیاز آوری باهوش نیست. دیدار ایران و آرژانتین در بازی های المپیک بسیار حساس و تاثیر گذار است.

خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از شکست مقابل ایران اظهارداشت: بازی خوبی بود. در ابتدا، هر یک از تیم ها دو ست پیروز شدند. تیم ما در امتیازآوری با هوش نیست. زمانی که در حال بردن در ستی هستیم، با اشتباهاتی کوچک به راحتی بازی آن را واگذار می‌کنیم. بعد از اینکه اشتباهاتی را در توپ گیری، پوشش زمین، و حمله مرتکب می شویم تلاشی برای جبران آن نمی کنیم. باید هم در بخش تاکتیک فردی و هم تیمی پیشرفت کنیم.

ولاسکو افزود: در ابتدای کار خوب شروع کردیم. سپس بین موسوی و سوله تنشی به وجود آمد که از آن پس تیم ما تمرکز خود را از دست داد که به نظر من اشتباه بود، چون اصولاً تیمی که بازنده است از این دست حرکات انجام می دهد نه تیمی که پیروز میدان است.  نیازی به این کارها نبود. شاگردانم باید این موضوع را یاد بگیرند.

سرمربی تیم ملی آرژانتین در خصوص رویارویی تیمش در نخستین مسابقه المپیک مقابل ایران گفت: بازی اول در مسابقات المپیک بسیار با اهمیت است. بازی اول حتی در صعود تیم هم تاثیر گذار است. کوبا تیم قدرتمند و خطرناکی است. ما در المپیک ریو، کونته را در اختیار داریم. او در این بازی ها غایب است. مسابقات المپیک بسیار مهم است. باید تغییراتی را در تیم حاصل کنیم تا بتوانیم بهتر بازی کنیم.

انتهای پیام

 منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان