کد خبر: 321617
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


به گزارش هورنیوز ؛ ۲۴ خرداد در جریان تجمع اعتراضی کارگران شهرداری منطقه ۴ مقابل ساختمان شهرداری این منطقه، ۲۴ نفر از آنان توسط نیروی انتظامی دستگیر و بازداشت شدند.

در همین زمینه حجت الاسلام کاظم سواری عضو شورای شهر اهواز به خبرنگار هورنیوز گفت: دستگاه قضایی برای جلوگیری از ایجاد اخلال، این کارگران را دستگیر کرده است.

وی افزود: در همین رابطه جلسه ای با شهردار اهواز برگزار شد و در آن تلفنی با قاضی شعبه رسیدگی کننده به این پرونده صحبت شد که الحمدلله مشکل حل شد.

عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه ان شاالله این کارگران تا ساعتی دیگر آزاد خواهند شد اظهار کرد: امیدوارم این مسئله برای این عزیزان درسی باشد که بتوانند زندگی خودشون را به صورت عادی ادامه دهند.

سواری اظهار کرد: ما حامی کارگران هستیم و خواهیم بود البته همانطور که می دانید آقای شهردار از مدیران اداره کار استان بوده اند لذا با قضایای حقوقی و کارگری آشنایی خوبی دارند.

حجت الاسلام سواری خاطرنشان کرد: از شهردار، قوه قضائیه، نیروی انتظامی و همه عزیزانی که برای حل این مشکل تلاش کردند، تشکر می کنم و امیدوارم که در ادامه، مسئله مشابهی رخ ندهد.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان