یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321615
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مدیرکل هواشناسی خوزستان از وقوع دوباره پدیده گرد و غبار از روز دوشنبه خبر داد.


هورنیوز – کوروش بهادری اظهار کرد: پدیده گرد و غبار که از روز پنجشنبه در پی خیزش خاک در کشور عراق آغاز شد و بخش‌هایی از کشور ما و همچنین استان خوزستان را در بر گرفت، تا اواخر وقت امروز ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این که از فردا کیفیت هوا مقداری بهتر خواهد شد، افزود: هم‌اینک میزان دید افقی در شادگان ۴۰۰ متر، امیدیه ۵۰۰ متر، شوش، گتوند، شوشتر و رامهرمز ۸۰۰ متر و اهواز ۱۴۰۰ متر است.

بهادری ادامه داد: انتظار می‌رود که از روز دوشنبه با وزش بادهای شدیدی که در منطقه وجود دارد، شاهد پدیده گرد و غبار باشیم. این بار با توجه به این‌که وزش باد در کشور ایران است، می‌تواند کانون‌های داخلی در کشور را فعال کند و بنابراین گرد و خاک ناشی از کانون‌های داخلی گرد و غبار خواهد بود.

وی گفت: این وضعیت در حال بررسی است ولی مدل‌ها نشان می‌دهد که از روز دوشنبه گرد و غبار را خواهیم داشت.

مدیرکل هواشناسی خوزستان عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته ماهشهر با ۴۳ درجه و دهدز با۲۱ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان گزارش شدند. تغیرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین ۴۰ تا ۲۸ درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان