یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321609
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی مجارستان از کسب یک امتیاز در بازی برابر ایسلند راضی به نظر می رسد.

به گزارش ایسنا، دو تیم ایسلند و مجارستان در دومین دیدارشان در یورو ۲۰۱۶ برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برند اشتورک سرمربی مجارستان  بعد از دیدار تیمش برابر ایسلند گفت: به تیمم افتخار می کنم. فوق العاده بودیم. فوتبالی ارائه دادیم که من تحت تاثیر قرار گرفتیم و شایسته کسب این امتیاز و خوشحالی بودیم. در چند هفته گذشته پیشرفت خیلی خوبی داشتیم و شایسته این نمایش در این بازی ها بودیم. ایسلند تیمی است که تجربه تیمی بالایی دارد و در دفاع قدرتمند عمل می کند و ما از این موضوع آگاه بودیم و با تمام توان در نیمه دوم برای زدن گل تساوی به آنها پیشروی کردیم.

مربی مجارها ادامه داد: ایسلند تیم بزرگی است و کسانی که شک دارند نگاهی به نتایج آنها در دور انتخابی برابر هلند، ترکیه و جمهوری چک بیندازند. ما این را فراموش نمی کنیم برابر تیم بزرگی بازی کردیم و در نهایت از عملکرد تیمم کاملا راضی هستم. در نیمه دوم شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم و بر بازی مسلط بودیم ولی حریف آگاهانه دفاع کرد. البته باید اعتراف کنم که تیمم کمی خوش شانس بود ولی اکنون با ۴ امتیاز در شرایط خوبی هستیم و منتظر بازی پرتغال و اتریش و نتیجه آن هستیم تا این بازی تعیین کند در بازی بعدی خودمان با چه شیوه ای به میدان برویم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان