کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321602
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


تعهد اشتغال استان در سال گذشته اشتغالزایی برای ۲۰ هزار و ۸۵۶ نفر بود که شاهد تحقق ۱۲۶ درصدی آن بودیم.


هورنیوز – رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان با ابراز امیداواری نسبت به تحقق تعهد اشتغال استان در سال جاری همانند سال گذشته گفت: تعهد اشتغال خوزستان در سال جاری ۱۹ هزار و ۵۲۷ نفر تعیین شده است.

حسین نظری اظهار کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با تعداد ۶۰۰۰ نفر، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تعداد ۳۳۳۷ نفر، سازمان جهاد کشاورزی ۲۵۰۰ نفر، کمیته امداد امام (ره) ۱۲۰۰ نفر، اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان با تعداد ۱۱۹۸ نفر و صندوق کارآفرینی امید با تعداد ۱۰۰۰ نفر به ترتیب بیشترین میزان تعهد اشتغال را به خود اختصاص داده‌اند.

وی افزود: تعهد اشتغال استان در سال گذشته اشتغالزایی برای ۲۰ هزار و ۸۵۶ نفر بود که شاهد تحقق ۱۲۶ درصدی آن بودیم.

نظری تصریح کرد: امیدواریم تعهد اشتغال در سال جاری همانند سال گذشته محقق شود که در واقع عملی شدن این موضوع به معنای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

وی با اشاره به ثبت میزان تعهد اشتغال هر دستگاه اجرایی در سامانه رصد کشور گفت: از سال گذشته تعهد اشتغال هر استان توسط دستگاه‌های اجرایی خود آن استان تعیین و در این سامانه ثبت می‌شود که امسال نیز همین شیوه انجام شده است.

رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان اظهار کرد: این اقدام  موجب می‌شود که میزان تعهد واقع‌بینانه باشد و هر دستگاه با توجه به شرایط و ظرفیت خود، تعهدی را تعیین و آن را تا پایان سال محقق کند.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان