کد خبر: 321559
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


محبوب ترین و پربازدیدترین خبرهای منتشر شده در پایگاه خبری هورنیوز در هفته ای که گذشت را می توانید یکجا در این بسته خبری مشاهده کنید.


خواب جدید برای خوزستان/ اینبار یک گزینه تند؟!

در حالی که برخی منابع خبری در تهران، از احتمال معرفی محمود زمانی قمی استاندار فعلی مرکزی بعنوان استاندار خوزستان حکایت می کند که وی در استان مرکزی نیز با مخالفت جدی نیروهای ارزشی و انقلابی روبرو شده است. (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

سوپر مسئول یا مسئولین طلایی و یک فیش حقوقی که عقل و هوش می برد؟!

انتشار فیش های حقوقی برخی مسئولین در شبکه های اجتماعی باعث شده تا عکس العمل های مختلفی از هموطنان عزیزمان در این فضا و کوچه بازار نشان داد شود. به نحوی که چند روز اخیر این صداها به گوش مسئولین کشوری رسیده و  رئیس جمهور، نمایندگان مجلس، سازمان بازرسی و … دستوراتی را برای بررسی اینگونه دریافتی ها صادر نموده اند. (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

نصب ۲۰۰ دوربین ثبت تخلف در اهواز/ افزایش ۴۰ درصدی متوفیان حوادث رانندگی

 در اردیبهشت ماه امسال آمار متوفیات حوادث رانندگی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴٠ درصد افزایش داشته که ۶٠ درصد از کشته شدگان عابران پیاده هستند. (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

حذف نام عربستان از فهرست ناقضان حقوق کودکان، رسوایی برای سازمان ملل است

آیت الله موسوی جزایری افزود: سازمان ملل با این کار تیرخلاصی به خود زد و آبرویی برای خود باقی نگذاشت، البته از اول معلوم بود هیچ اعتباری به آنها نیست. (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

از جدال کلامی و انتشار نامه در شبکه های اجتماعی تا بدهی ۱۴۰ میلیاردی!

صد و بیست و دومین جلسه علنی شورای شهر کوت عبدالله در حالی برگزار شد که اظهارات اعضای آن همچنان حاکی از اختلاف نظر‌های جدی بر سر مسایل مرتبط به شهردار قبل را نشان میداد. به صورتیکه جدال کلامی دو عضو شورا و تهدید عضو دیگر به انتشار برخی نامه‌ها در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی صحن شورا را به محل تقابل این اعضا تبدیل کرده بود؟! (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

عضو شورای شهر اهواز از آزادی کارگران بازداشت شده شهرداری منطقه ۴ خبرداد

حجت الاسلام سواری با بیان اینکه ان شاالله این کارگران تا ساعتی دیگر آزاد خواهند شد اظهار کرد: امیدوارم این مسئله برای این عزیزان درسی باشد که بتوانند زندگی خودشون را به صورت عادی ادامه دهند. (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

اعلام نارضایتی نمایندگان خوزستان از مجلس ادامه دارد/ لابیگران در انتخاب افراد دخالت دارند؟!

درحالی که پس از انتخابات هیات‌ رئیسه مجلس دهم، بحث درباره انتخاب اعضا و هیات‌ رئیسه کمیسیون‌ های تخصصی به یکی از مهمترین مشغله‌های نمایندگان در روزهای اخیر تبدیل شده است، نمایندگان استان خوزستان از روابط پشت پرده و اعمال فشار برخی افراد از بیرون مجلس در موضوع ذکر شده می گویند. (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

افراد پشت پرده، مانع از اتمام پروژه مترو/ ظاهراً اعتمادی به مدیران مناطق نیست/ خرید ۴۰ دستگاه اتوبوس در یکماه آینده

گزارش مشروح هورنیوز از یکصد و سی و پنجمین جلسه شورای شهر اهواز (جزئیات بیشتر)

 

**********

 

شرایط دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی برای جذب دانشجو در سال ۹۵

دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی طی اطلاعیه‌ای شرایط جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ را اعلام کرد. (جزئیات بیشتر)منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان