کد خبر: 321531
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان بر الزام بیمه‌ها به پرداخت خسارت بدون کروکی با مبلغ مشخص تأکید کرد.


هورنیوز – قاسم قدرتی ظهر امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با بیان اینکه برای رسیدن به نقطه آرمانی فاصله داریم و باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم، اظهار کرد: برای کم کردن حوادث باید تلاش‌ها را کاهش داد و روند را به گونه‌ای پیش برد که کاهش حوادث ادامه داشته باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با اشاره به اینکه ۸۴ درصد تصادفات سال گذشته در شهرها مربوط به موتورسواران و عابران پیاده بود، تصریح کرد: در این بین ۴۱ درصد مربوط به موتور‌سواران، ۳۹ درصد عابران و ۲۰ درصد مربوط به دیگر تصادفات بوده است.

قدرتی با بیان اینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد که ۲۳ درصد از تصادفات مربوط به کامیون‌ها بوده است، خاطرنشان کرد: حرکت کامیون‌ها در سطح معابر شهری ممنوع است و برای انجام کارهای عمرانی و اقدامات الزامی به ناچار این اجازه داده می‌شود.

وی اضافه کرد: برای تردد برخی کامیون‌ها که کار آنها باید در سطح شهر اهواز انجام می‌شد با هماهنگی و همکاری دادستانی مالکان و رانندگان این خودروها مجبور به اخذ مجوز شدند.

وی با اشاره به کلنگ‌زنی ساخت شهرک فرهنگی – ترافیکی شرق اهواز گفت: این پروژه با مساحت ۸۱ هکتار آغاز به ساخت کرد که برای انجام آن ۴۱۰ میلیارد ریال اعتبار لحاظ شد و جوانان برای تخلیه انرژی خود و انجام امور یادگیری رانندگی از این مکان استفاده خواهند کرد.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان