کد خبر: 321393
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

نماینده اهواز گفت: زیرساخت‌های سلامت و درمان در استان خوزستان فرسوده هستند و نیاز است که این زیرساخت‌ها بهبود و گسترش یابد و امیدواریم با ورود جدی به این حوزه و برنامه‌ریزی، شاهد بهبود وضعیت سلامت در تمام استان باشیم.

همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، اظهار کرد: یکی از نیازهای اصلی استان در حوزه سلامت، بهداشت و درمان است که لازم است کار و تلاش بسیاری در این خصوص انجام شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: زیرساخت‌های سلامت و درمان در استان خوزستان فرسوده هستند و نیاز است که این زیرساخت‌ها بهبود و گسترش یابد و امیدواریم با ورود جدی به این حوزه و برنامه‌ریزی، شاهد بهبود وضعیت سلامت در تمام استان باشیم و نمایندگان این موضوع را در مجلس پیگیری خواهند کرد.

نماینده اهواز تصریح کرد: در دیدار با وزیر بهداشت، مباحث مختلفی از جمله بهبود زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان، توسعه تخت‌های بیمارستانی، ایجاد مراکز درمانی جدید به ویژه در شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، باوی و کارون، لزوم رفع کمبود نیروی انسانی و کمبود تجهیزات مطرح شد و امیدواریم به نتیجه برسد.

یوسفی عنوان کرد: در بین نمایندگان استان، هماهنگی لازم در مورد پیگیری مشکلات و مسایل کلان استان وجود دارد و در کنار دیگر نمایندگان تحقق مطالبات استان در زمینه‌های مختلف را دنبال می‌کنیم و این مطالبات مورد توجه تمام نمایندگان است.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در احداث بیمارستان ۲۰۰۰ تخت خوابی اهواز اظهار کرد: در این زمینه به اداره راه و شهرسازی اخطار داده بودیم که باید زمین این بیمارستان تامین شود و باید به دنبال عملیاتی کردن این پروژه باشیم.

نماینده اهواز در مجلس در خصوص انتخاب استاندار و نظر نمایندگان خوزستان در این زمینه نیز گفت: در بین نمایندگان استان اتفاق نظر وجود دارد البته ممکن است در برخی مسایل، اختلاف نظرهای اندکی باشد، ولی بر استانداری فرد اصلح و ترجیحا بومی که بتواند مشکلات استان را برطرف کند، اتفاق نظر داریم.

یوسفی بیان کرد: این نظر نمایندگان خوزستان در خصوص انتخاب استاندار بارها به دولت منتقل شده است.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان