کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321239
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پشت‌خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در جریان دیدار با آمریکا اشتاباهاتی داشتیم که به ضررمان شد و باختیم.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون والیبال، شهرام محمودی درمورد شکست ۳ بر یک ایران برابر آمریکا اظهار کرد: بازی خوبی بود و ما در برخی از لحظات می‌توانستیم پیروز میدان باشیم، اما اشتباهاتی داشتیم که به ضررمان شد و باختیم.

وی ادامه داد: بازی نزدیکی بود و تمام بازیکنان زحمت کشیدند. برای ما خیلی سخت است که بعد از تورنمنت سنگین در ژاپن بخواهیم حالا در برزیل لیگ جهانی را آغاز کنیم، اما در بازی مقابل آمریکا ملی‌پوشان نشان دادند که شرایط بهتر شده است.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: مقابل آمریکا می‌توانستیم پیروز میدان باشیم. امیدوارم روند رو به رشدمان ادامه داشته باشد. زمان خواب ما بهم ریخته است و در مدت چهار روز هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ایم، اما اینها بهانه است و ما چاره‌ای نداریم تا با تمام توان بازی کنیم. امیدوارم مقابل آرژانتین پیروز شویم تا به بازی‌های آینده امیدوارانه‌تر نگاه کنیم.

علیرضا مباشری دیگر ملی‌پوش والیبال کشورمان هم درمورد شکست ۳ بر یک برابر آمریکا اظهار کرد: بازی حساس و سختی بود. آمریکا تیم بزرگی است و اگر در لحظات حساس دقت کرده بودیم می‌توانستیم پیروز شویم.

وی ادامه داد: ملی‌پوشان نشان دادند که با شرایط هماهنگ‌تر شده‌اند. امیدوارم روزهای آینده اوضاع تیم بهتر شود و شرایط ایده‌آل پیدا کنیم؛ هرچند که مقابل آمریکا هماهنگ‌تر ظاهر شدیم.

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران درمورد بازی با آرژانتین نیز گفت: امیدوارم بازِ‌های بعدی را ببریم تا دل مردم را شاد کنیم. مربی کنونی آرژانتین، ولاسکو است. من ابتدا از وی تشکر می‌کنم بابت تمام زحماتی که برای من کشیده است، چراکه بازی کردن در تیم ملی را مدیون وی هستم، اما فردا او رقیب ما است و باید به پیروزی برسیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان