کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 321175
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی پرتغال ایسلندی‌ها را به تحریک و خمشگین کردن مهاجم و مدافعش متهم کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جنجالی که کریستیانو رونالدو در بازی پرتغال و ایسلند به وجود آورد باعث شد فرناندو سانتوس در نشست خبری پیش از بازی با اتریش در این باره صحبت کند. بی احترامی رونالدو به بازیکنان ایسلندی مورد انتقاد بازیکنان این تیم و برخی از رسانه ها واقع شد. اما سرمربی پرتغال از مهاجم خود دفاع کرد و گفت: زمانی که از فوتبال پاک صحبت می‌کنند خنده‌ام می‌گیرد. ایسلندی‌ها در جریان بازی رونالدو را تحریک می کردند. این اتفاق برای په په پیش از بازی افتاد. آنها از روی نیمکت ذخیره‌ها نیز به این کار ادامه دادند. همه انسان هستیم و ممکن است عصبانی شویم.

سانتوس درباره بازی ایسلند گفت: ایسلند هیچ کار نکرد. تنها دفاع کرد دفاع و دفاع و ضد حمله. دو موقعیت گل داشتند که یکی را تبدیل به گل کردند. شب شانس آن ها بود. برای من این نوع بازی نشان از داشتن ذهنی کوچک است برای همین ایسلند فراتر از آن کار نکرد.

سرمربی پرتغالی در مورد پست رونالدو اظهار کرد: با دقت بازی‌های رئال مادرید را نگاه کردم. زمانی که کریم بنزما بازی نمی‌کرد رونالدو در جای او قرار می‌گرفت. در تیم ما نیز جایگاه مشخصی دارد برای جا به جایی همچون رئال مادرید آزادی عمل دارد. 

او درباره بازی فردا شب گفت: هر دو تیم سعی خواهند کرد توپ را در اختیار داشته باشند به همین خاطر بازی متفاوتی نسبت به بازی نخست خواهد بود. فکر نمی‌کنم اتریشی‌ها فقط حمله کنند اما ریسک خواهند کرد.

سانتوس در پایان اظهار کرد: نسبت به بازی نخست تغییر در ترکیب اصلی وجود خواهد داشت اما تغییر کوچکی خواهد بود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان