کد خبر: 321172
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال جهان – میلوراد مازیچ، داور صربستانی بازی امشب اسپانیا و ترکیه در یورو ۲۰۱۶، همان داور بازی آرژانتین-ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ است.

به گزارش عصر اهواز؛ میلوراد مازیچ، داور صربستانی بازی امشب اسپانیا و ترکیه در یورو ۲۰۱۶، همان داور بازی آرژانتین-ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ است.
مارکا، پرتیراژترین نشریه ورزشی اسپانیا امروز در گزارشی ویژه و به بهانه بازی اسپانیا و ترکیه که قضاوتش بر عهده مازیچ است به یاداوری بازی ایران- آرژانتین و قضاوت جنجالی داور صرب پرداخته و نوشته است که مازیچ برای ایرانی ها، همانند جمال الغاندور برای اسپانیایی هاست. الغاندور، داور مصری در جام جهانی ۲۰۰۲ با قضاوت ضعیف خود باعث شکست اسپانیا از کره و حذف این تیم از جام جهانی شد.
مارکا در این گزارش به صحنه پنالتی واضح زابالتا روی اشکان دژاگه اشاره کرده و عنوان داشته است که اگر آن پنالتی را مازیچ به نفع ایران اعلام می کرد، ایرانی ها احتمالا می توانستند به تاریخی ترین نتیجه در فوتبال خود دست یابند.
مارکا در گزارش خود به اعتراضات گسترده کیروش و بازیکنان ایران به قضاوت مازیچ هم اشاره کرده است. مازیچ پیش از این سابقه یک بار قضاوت برای اسپانیایی ها را در کارنامه دارد؛ سال ۲۰۱۱ دیدار اسپانیا و اوکراین به به برتری لاروخا ختم شد.

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان