کد خبر: 321036
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی سپاهان می‌گوید مطمئن است مردم اصفهان و هواداران سپاهان در پایان لیگ از دست او ناراحت نمی شوند و او به همراه سپاهان موفق خواهد شد.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، عبدالله ویسی درباره روند فعلی سپاهان در فصل نقل و انتقالات گفت: ما چند هدف داشتیم. قصد داشتیم در تیم جوانگرایی کنیم که همین کار را انجام داده‌ایم. هدف دیگر ما حضور در جمع تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صدرنشین فصل آینده است که آن را با جدیت دنبال می‌کنیم. می‌خواهیم سهمیه آسیا را کسب کنیم و تمام وجودمان را برای آن گذاشته‌ایم. می دانم که مردم اصفهان از کار من خوشحال خواهند شد و ناراحت نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند.

او درباره قراردادش با سپاهان گفت: هنوز با این تیم قراردادی را منعقد نکرده‌‌ام چرا که به دنبال جذب بازیکنان جدید هستیم و موفق نشده ام درباره بحث‌های مالی با این تیم صحبت کنم.

سرمربی جدید سپاهان ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داد: سپاهان وضعیت خوبی نداشت ، ولی با توجه به عشق و علاقه ای که نسبت به این تیم داشتم تصمیم گرفتم به سپاهان بیایم. 

ویسی همچنین درباره قطع همکاری با استقلال خوزستان نیز گفت: خیلی‌ها کمک کردند که من به همراه استقلال خوزستان قهرمان شدم. بازیکنان، هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران و مسئولان نقش مهمی داشتند. دو ماه قبل از اتمام لیگ گفتم که وضعیت تیم را مشخص کنند چرا که من در آن زمان چند پیشنهاد داشتم که می خواستم تکلیفم را بدانم، اما آنها گفتند که هر کجا خوب است برو. به مسئولان استقلال گفتم می‌خواهم اینجا بمانم، ولی هیچ جوابی به من ندادند.

سرمربی جدید سپاهان درباره کوتاه کردن موهایش نیز گفت: به خاطر حسام فتاحی، بازیکن سابق سپاهان  که این روزها با بیماری سرطان مبارزه می‌کند من و دستیارانم موهایمان را کوتاه کردیم تا از نظر روحی و روانی به حسام کمک کرده باشیم.

ا‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد…مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان