کد خبر: 320903
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرنگار مهرعلیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از تمام هواداران استقلال تشکر می کنم. روزی که از استقلال رفتم ورزشگاه صد هزار هوادار داشت و الان هم که سر تمرین حاضر شده ام محل تمرین پر از جمعیت است. دست تک تک هواداران را می بوسم.

وی تاکید کرد: قول می دهم اولین کاری که می کنم این است که ساختار بازی استقلال را عوض کنم تا نشاط روی سکوها برگردد و مردم وقتی به ورزشگاه می آیند با نشاط بیایند. در مرحله دوم سعی می کنم افتخاراتی که پرویز مظلومی داشت همین مسیر را برویم و حتی بهتر. مسیر سختی داریم. سال بسیار سختی است ولی با امید به هواداران و پیشکسوتان و بازیکنان برای این سال آماده ایم.

سرمربی استقلال درباره نقل و انتقالات این تیم تاکید کرد: ما شش بازیکن جذب کرده ایم که چهار نفر آنها را شما می شناسید. دو نفر از بازیکنان را از تیم نفت آورده ام ولی چون چهره آنها به نام نیست مردم آنها را با چهره های دیگر مقایسه می کنند. دانه دانه بازیکنانی که آوردیم کارشناسی کرده ایم. در نقل و انتقالات عقب نشینی نمی کنیم و دو بازیکن خوب دیگر به ما اضافه خواهند شد. یک دفاع برزیلی هم جذب کرده ایم که مقدمات سفرش هفته آینده فراهم می شود.

منصوریان یادآور شد: می دانم هواداران نگران هستند. من هم نگرانم که تیم به خواسته ای که هواداران در نظر دارند برسد ولی ایمان داشته باشند در جاهایی که احساس کمبود کردیم بازیکن گرفتیم. دوست داریم بازیکنانی بیاوریم که تشنگی پیشرفت داشته باشند. با تمام وجود پیراهن استقلال را قبول کنند. اگر قرار باشد کسی برای پیراهن استقلال ناز کند و با عشق و علاقه نیاید ترجیح می دهم ستارگان جوانی را بیاورم که تشنه پیشرفت باشند. در آینده نزدیک از همین بازیکنانی که به تیم ملی راه نیافته اند سعی می کنیم به تیم ملی برسند. یکی دو بازیکن شاخص هم هفته بعد خواهیم گرفت.

وی درباره شرط باشگاه ذوب آهن برای در اختیار دادن قاسم حدادی فر به استقلال و معاوضه وی با دو بازیکن آبی پوش تاکید کرد: به قاسم حدادی فر علاقه شخصی زیادی دارم. او فوتبالیست شاخصی است. نمی دانم شرط آذری قطعی است یا نه. قاسم بازیکن خوبی است ولی برای خرید وی حاضریم پول رضایتنامه را بدهیم ولی حاضر نمی شویم دو بازیکن کلیدی را به ذوب آهن بدهیم. این یعنی اینکه یا سراغ قاسم نیایید و اگر سراغ وی می آیید ما هم روی دو بازیکن کلیدی شما دست می گذاریم. هر تیمی بازیکنان ما مثل علی قربانی و فرشید باقری را بخواهد باید ۳ میلیارد تومان بدهد! اینکه آن تیم دو بازیکن تاپ ما را خواسته است نه ما فقط حاضریم پول رضایتنامه اش را بدهیم و ستاره هایمان را از دست نمی دهیم. آقای آذری از دوستان خوب من است ولی چون برند استقلال روی بازیکنان ما خورده است برای خرید قربانی و باقری باید ۶ میلیارد تومان بدهند.

سرمربی استقلال با اشاره به جذب کنعانی زادگان و ناراحتی پرسپولیس تاکید کرد: بخش اعظم این بازیکنان شاگردان قدیمی من هستند و طبیعی است که دنبال آنها باشم. پرسپولیس برای من تیم محترمی است و با آنها کری خوانی ندارم ولی بازار نقل و انتقالات هر تیمی که زودتر عمل کند بهترین بازیکنان را می گیرد.

منصوریان در خصوص احسان حاج صفی هم یادآور شد: برای احسان رایزنی هایمان را کرده ایم. اگر تصمیم وی بازی در داخل ایران باشد او را جذب می کنیم.

وی دربار آرش افشین گفت: من امروز با افشین صحبت کردم که وضعیت فیزیکی اش را کنترل کنیم. اگر وضعیت مناسبی داشته باشد او را جذب می کنیم.

منصوریان با اشاره به برنامه تمرینی آبی پوشان گفت: سه روز اول را تمرین می‌کنیم تا بازیکنان به شرایط بدنسازی برسند. روز ۱۴ تیر به ترکیه می‌رویم و ۱۲ روز آنجا تمرین سنگین را پشت سر خواهیم گذاشت. در ۴۲ روز آینده تا شروع لیگ هم ۵ بازی دوستانه داریم که برنامه کامل را به منصور پورحیدری داده‌ام. اعتقاد دارم سال سختی است اما با این بازیکنان کارمان آسان می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد جذب کنعانی‌زادگان و حاشیه‌های به وجود آمده در مورد او که واکنش پرسپولیسی ها را هم به دنبال داشت گفت: اگر اصالتا بخواهیم بدانیم او چه رنگی است باید بگویم این بازیکن کارش را با استقلال ماهشهر آغاز کرد. من دو سال پیش و در هتل اوین با او تمام کردم. به او گفتم اگر سربازی‌ات تمام شد می‌توانم کنار خودم ببرم. ۱۰ دقیقه با او صحبت کردم و پس از آن قرارداد امضا شد. مطمئنا این بازیکن آینده فوتبال ایران است و یکسری حرفهای دلی با من زد که خوشم آمد.

علیرضا منصوریان که گفته است دربی را به پرسپولیس نخواهد باخت در این مورد گفت: تمام تمرکز ما فعلا روی تمرین است. قرعه‌کشی که شد همه چیز مشخص می‌شود و مطمئنا اولویت اول ما دربی خواهد بود.

سرمربی فصل پیش تیم فوتبال نفت در مورد وضعیت این تیم گفت: یک بار دیگر باید خطاب به وزیر نفت صحبت‌هایی را انجام دهم.امیدوارم که وضعیت این تیم را مشخص کند. علاوه بر طلبکاری بازیکنان بلاتکلیفی آنها هم در مورد قراردادشان وجود دارد. خود من هزار تومان هم نگرفتم. اگر می‌خواهند این تیم را سر پا نگه دارند که هیچ در غیر اینصورت پول بچه‌های ما را بدهند. بوعذار، حمدی‌نژاد و چند بازیکن دیگر گیر کرده‌اند. اگر آنها آسیبی در آینده ببینند این اتفاق بر عهده وزارت نفت خواهد بود. نه پولی می‌دهند و نه قرارداد می‌بندند.

منصوریان در مورد اینکه کمتر با بازیکنان نفت تماس داشته است گفت: شاید کم زنگ زده باشم تا فضای منفی به وجود نیاید. از مسئولان نفت خواهش می‌کنم یا تیم را رها کنند یا پول بازیکنان را بدهند تا بلایی که سر پاس همدان افتاد بر سر نفت نیاید. نفراتی مانند میرشیبانی، ایرانیان و .. در این باشگاه بوده اند. قدمت باشگاه ۴۵ سال است اما اساس باشگاه ۶۶ ساله است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان در مورد تکمیل کادر فنی تیمش گفت: یک مربی خارجی به عنوان دستیار هفته آینده به ایران خواهد آمد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان