کد خبر: 320887
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا در نشست خبری پیش از دیدار با سوئد گفت تیم حریف قدرتمند است که تنها یک ستاره دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، تیم ملی فوتبال ایتالیا در دومین دیدارش در یورو ۲۰۱۶ فردا (جمعه) از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران با سوئد روبرو می شود.

ایتالیا در دیدار نخست دو بر صفر بلژیک را شکست داد و سوئد هم با تساوی یک بر یک برابر جمهوری ایرلند مساوی کرد.

آنتونیو کونته در نشست خبری پیش از بازی با سوئد در مورد رویارویی با این تیم گفت: گروهی بازیکن جوان و عالی در اختیار دارم که هر کدامشان می خواهند خودشان را به بهترین شکل نشان دهند. اینکه آنها در یک بازی خوب بودند باعث نمی شود شیوه فوتبالشان عوض شود. درست است مقابل بلژیک خیلی خوب بودیم ولی با آن تک بازی نمی توانیم بگوییم جام را فتح کردیم. همه بازی ها سخت هستند. به فرانسه میزبان نگاه کنید که برابر آلبانی تا دقیقه ۹۰ متوقف شده بود.

کونته در ادامه گفت: من هم مثل بقیه می دانم دوره خوبی در فوتبال ایتالیا را سپری نمی کنیم. با وجود این بیشترین تلاشمان را به کار می گیریم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. شاید بسیاری بگوید تیم ایتالیا میانگین سنی بالایی دارد اما باید تاکید کنم اینها بهترین ۲۳ بازیکنی هستند که در دسترس قرار داشتند و می توانستم با خودم به فرانسه بیاورم. یک ماه فوتبالی پیش رویمان است و باید با مثبت اندیشی، بهترین آرزوها را داشته باشیم. برای بازی فردا هم تغییر زیادی در ترکیب نداریم.

کونته در مورد زلاتان ایبراهیموویچ هم گفت: بازیکن خیلی خوبی است و این توانایی را دارد که در هر تیم و در هر لیگی به میدان برود. سوئد تیمی قدرتمند با یک ستاره است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان