کد خبر: 320884
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > والیبال – تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار والیبال لیگ جهانی ۲۰۱۶ با برزیل مصاف دارد.

به گزارش عصر اهواز؛ شاگردان رائول لوزانو اولین حضورشان با مرد آرژانتینی را در لیگ جهانی در ریو و برابر شاگردان رزنده برگزار می کنند.

بازیکنان دو تیم قبل از بازی ، اینگونه که در تصویر می بینید ، درحال گرم کردن بودند.

با شروع مسابقه، اولین سرویس را سعید معروف زد که توپ او یکراست به بیرون رفت و برزیل اولین امتیاز را گرفت. برزیل سه امتیاز متوالی گرفت تا سرانجام ایران هم توانست یک امتیاز بگیرد. سرویس ایران را میلاد عبادی پور زد که برزیلی ها توپ را تبدیل به امتیازی برای خود کردند. پس از آن دوباره برزیل یک امتیاز گرفت و پنجمین امتیاز خود را ثبت کرد. لوزانو درخواست وقت استراحت کرد تا به شاگردانش که بازی را بد شروع کرده بودند، توصیه های فنی لازم را بکند.

پس از وقت استراحت، ایران دو امتیاز گرفت تا به بازی برگردد. فاصله کم شد و ایرانی‌ها راحت‌تر کار می‌کردند. برزیل با نتیحه ۸-۵ جلو بود که داور وقت استراحت را اعلام کرد. پس از وقت استراحت، برزیل ۴ امتیاز متوالی گرفت و ۱۲ – ۵ جلو افتاد. فاصله دوباره زیاد شد و لوزانو درخواست وقت استراحت کرد.

با شروع مجدد مسابقه، برزیل امتیاز بعدی را هم گرفت. این بار فاصله به ۸ امتیاز رسید. سرانجام بازیکن برزیل یک سرویس خراب کرد و ایران امتیاز ششم را گرفت. 

 

۴۱۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان