کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 320604
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > مدیریت ورزش – «در شورا تهرانی‌ام و در فوتبال انزلی‌چی!/ نفت تهران طرفداری هم دارد که از من ناراحت شود؟» این تیتر مصاحبه احمد دنیامالی است.

افشین خماند/ عضو محترم شورای شهر تهران ، در کار شهری تهرانی است و در فوتبال طرفدار انزلی ، مثل همان روزها که در لیست اصلاح طلبان رای آورد ولی گفته می شد که به قالیباف نزدیک است. این که طرفدار چه دسته و گروه سیاسی است و از چه تیم فوتبالی حمایت می کند ، به طور طبیعی مساله شخصی ایشان است و خیلی طبیعی تر مهم تر …اما سئوال مهم ما این است که آیا وقتی یک جا طرفدار نداشت و کسی نبود که از رفتنش ناراحت شود باید قربانی شود؟این همان نگاهی نیست که خانه های قدیمی این شهر را با برج های بلند عوض کرد و تهران را تبدیل به غولی کرد که نه در عرض و طول و نه در ارتفاع قابلیت مهار ندارد؟…
نفت تهران اگر حتی طرفدار هم نداشته باشد، متعلق به تهران است ، عضوی از تهران است ،اگر به تهران به مثابه یک پیکره انسانی نگاه کنیم ، جدا شدن هر عضوی می تواند دردناک باشد، دردی که گویی آن هایی که فقط در شورا تهرانی هستند درک نمی کنند.همه ما دوست داریم تیمی مثل ملوان در لیگ باشد، البته نه آن ملوان فصل قبل که پول هتلش را کاپیتان تیم صدقه وار پرداخت می کرد اما این به معنای قطع بخشی از وجود تهران نیست . ایراد کار این است که ما همیشه فکر می کنیم ، باشگاه های بدون طرفدار هیچ نقشی در روابط اجتماعی ندارند. همان باشگاه نفت جایی بود برای علی عزتی، ارسلان میرمطهری، علی قربانی و…که خودشان را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کنند، همان علی عزتی کافی است که فوتبال تهران ،نفت را نیاز داشته باشد، روزگاری دورتر ، در دهه شصت همین تهران ، آن قدر تیم داشت که می توانست مسابقات دسته یکی برگزار کند که از لیگ کنونی قویتر باشد، صنایع گوشت و بوتان مگر تماشاگر داشتند ؟اما وظیفه اشان نجات بچه های این شهر بود، من سئوالم از آقای دنیا مالی نیست ،ایشان نظرشان را بلند اعلام کردند ، من از نمایندگان تهران سئوال دارم ، آن ها که ما برایشان ۳۰+۱۶ را علم کردیم و بی آن که بشناسیمشان اعتماد کردیم ، آن ها چرا ساکتند، آقای خسته بند نماینده انزلی چندین مصاحبه کرده و از نقش خود در انتقال یاد کرده، شما چرا ساکتید؟ آیا شما هم احساس درد نمی کنید، مگر قرار نیست :«…دگر عضوها را نماند قرار »
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان