کد خبر: 320565
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اسلواکی موفق شد در نیمه نخست با ۲ گل روسیه را شکست دهد.

به گزارش ایسنا، در اولین دیدار از دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا، یک دیدار برگزار شد که در آن اسلواکی و روسیه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار در نیمه نخست با برتری دو بر صفر اسلواک‌ها به پایان رسید.

بازی با مالکیت توپ روس‌ها شروع شد ولی اولین موقعیت بازی را بازیکنان اسلواکی به وجود آوردند. شوت همشیک اولین خطر جدی بازی را به وجود آورد. در ادامه بازیکنان روس صاحب چند موقعیت شدند که جدی‌ترین آن‌ها را شاتف در دقیقه ۲۷ از دست داد و شوت او در کمال ناباوری وارد دروازه اسلوکی نشد.

بعد از این صحنه نوبت به اسلواکی رسید تا روسیه را جریمه کند و حرکت زیبای ویس در دقیقه ۳۲ باعث شد تا اسلواکی به گل برسد. حرکت تو سر توپ زیبای این بازیکن باعث شد دو مدافع روسیه از جریان بازی خارج شوند و این بازیکن نیز با نشانه گرفتن سمت چپ دروازه آکنفیف گل اول بازی را به ثمر برساند.

در اواخر نیمه مارک همشیک، ستاره اسلواکی بعد از یک ضربه کرنر در گوشه محوطه جریمه روسیه صاحب توپ شد و با شوتی مهار نشدنی گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا یکی از زیباترین گل‌های جام را به ثمر برساند. 

در نهایت نیمه نخست با برتری یک بر صفر اسلواکی به پایان رسید تا فعلا این تیم شکست در بازی نخست برابر ولز را به دست فراموشی بسپارد.

 

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان