کد خبر: 320562
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – سرمربی تیم فوتبال استقلال برنامه شروع تمرینات این تیم در فصل آینده را اعلام کرد.

به گزارش عصر اهواز؛ علیرضا منصوریان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص برنامه شروع تمرینات استقلال گفت: از روز پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه کلیه بازیکنان استقلال باید پیش از ساعت ۱۸ در رختکن کمپ مرحوم حجازی همراه با لوازم ورزشی حاضر شوند تا دور جدید تمرینات استقلال آغاز شوند.
او افزود: این موضوع شامل بازیکنانی که در لیست کارلوس کی روش سرمربی محترم تیم ملی حضور دارند نمی شود. ملی پوشان استقلال می توانند با لباس شخصی در این جلسه تمرینی حاضر شوند تا من جلسه ای با سرمربی تیم ملی برگزار کنم و برنامه بدنسازی و استراحت بازیکنان با تیم ملی هم خوانی داشته باشد.
سرمربی استقلال در خصوص این نکته که همه بازیکنان باید تست های پزشکی را پشت سر بگذارند، تصریح کرد: ما برای همه بازیکنانی که جذب کردیم چک ابتدایی را انجام دادیم و دکتر نوروزی تاییدیه اولیه را به ما داده اند اما برای ثبت نهایی قرارداد باید تست پزشکی انجام شود که این موضوع بر عهده دکتر امین نوروزی است و پس از تایید ایشان قرارداد بازیکنان ثبت نهایی می شود. وی ادامه داد: ما برای همه بازیکنان تاییدیه اولیه دکتر نوروزی را داشتیم اما امکان ندارد قرارداد بازیکنی بدون تایید دکتر نوروزی ثبت شود.

۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان